Utropspris
Lennart Möller, olja på duk, signerad, 46x38 cm.
nr. 742458
125 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 3h, 13m, 1s
Lennart Möller, olja på duk, signerad, 61x51 cm
nr. 742430
150 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 2h, 48m, 1s
Skulptur, stengods, Gädda, Sven Wejsfelt, Gustavsberg. Längd 58 cm.
nr. 742422
2 700 kr
Utropspris: 4 000 kr
3d, 2h, 33m, 1s
Tavlor, 2st och resegarderob.
nr. 742295
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 3h, 23m, 1s
Litografi, Nils Zetterberg, numrerad och signerad. 40x50 cm.
nr. 742318
75 kr
Utropspris: 1 200 kr
2d, 3h, 58m, 1s
Litografi, Bengt Landin, signerad och numrerad, 25x30 cm.
nr. 742319
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 4h, 3m, 1s