Ivar Gustafsson
Osvald Rasmussen
Figuriner
Träfigurer Asien
Berndt Wennström
Akvarell
Suzanne Nessim
S Antonova
Osignerad
Utagawa Kunisada
Diorama
Axel Olsson
Ingvar Engdahl
Egon Lennart Karlsson
Träsnitt Japan
Egon Lennart Karlsson
Sven Xet Erixson
Martin Emond
Egon Lennart Karlsson
Lars Bäcklid
Birthe Löfqvist
Olja
Olja
Olle Svanlund