Torsten Torstensson
Akvarell
Picasso
Disney
B Petersson
Landskapsmålning
Oscar Reutersvärd
Gunnar Ekdahl
Tryck
Oidentifierad
Oidentifierad
Litografier
Åke Wickström
Oidentifierad
Thure Wahlström
Jaques Zadig
Allan Erwö
Sigfrid Bengtsson
Gerhard Nordström
Oidentifierad
Frans Lundberg
Landskapsmålning
Olja
Oidentifierad