Utropspris
Nils Erik Johansson litografi 201/260 28 X 21
nr. 746000
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 57m, 17s
Nils Erik Johansson litografi 164/290 32 X 20
nr. 745999
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 56m, 17s
Nils Erik Johansson litografi 32 X 43
nr. 745998
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 55m, 17s
Saint Genie signerad plansch 62 X 46
nr. 745983
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 46m, 17s
Thage Nordholm, färglitografi 158/200 53 X 69
nr. 745982
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 45m, 17s
Peter Dahl litografi 299/500 63 X 90
nr. 745981
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 17h, 44m, 17s
Otydligt signerad litografi 234/250 74 X 62
nr. 745980
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 43m, 17s
Anders Österlin litografi 204/275 77 X 61
nr. 745979
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 42m, 17s
Otydligt signerad olja på pannå 80 X 80
nr. 745974
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 17h, 40m, 17s
Lars Arne Franke olja på duk 99 X 81
nr. 745973
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 17h, 39m, 17s
Gösta Nydahl, olja på duk 81x100
nr. 745907
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 16h, 55m, 17s
Maria Ronnehed, blandteknik 89x89
nr. 745906
125 kr
Utropspris: 3 500 kr
5d, 16h, 54m, 17s
Maria Ronnehed, blandteknik 60x77,5
nr. 745905
550 kr
Utropspris: 2 500 kr
5d, 16h, 53m, 17s
Patrick Jannin, litografi 17/60, bladmått = 81x75
nr. 745904
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 16h, 52m, 17s
Ingbritt Irene Lagerberg, gouache, 90x63, rammått = 105x80
nr. 745903
50 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 16h, 51m, 17s
Oscar Reutersvärd, litografi 76/150, rammått = 77x62
nr. 745902
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 16h, 50m, 17s
Oljemålning, etsning mm rammått = 42x32 & mindre
nr. 745879
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 34m, 17s
Utställningsaffisch Andy Warhol, rammått = 85x60
nr. 745852
125 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 19m, 17s
Thomas Holm, Olja på duk, uppskruvad på träram, 50x61
nr. 745850
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 17m, 17s
Väggur, 1800-tal + tryck i nyrenässansram, H = 67 o mindre
nr. 745798
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 17h, 55m, 17s
Thomas Hamann, litografi/collage 29/90, 28x80
nr. 745773
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 17h, 44m, 17s
Alain-Berck-Vitz, carborundumtryck 36/150, 68x38
nr. 745771
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 17h, 43m, 17s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 54x65, signerad "Jarek -79"
nr. 745770
150 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 17h, 42m, 17s
Per Svensson, etsning 5/75, 69x19,5
nr. 745768
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 17h, 41m, 17s