Utropspris
nr. 746232
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 41m, 54s
nr. 746186
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 19h, 37m, 54s
nr. 746185
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 19h, 35m, 54s
nr. 746173
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 19h, 21m, 54s
Stellan Mörner, litografi 12/75, 35 X 31 cm
nr. 746167
1 200 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 19h, 15m, 54s
Philip von Schantz (1928-1998) etsning, 193/310, 30 X 24 cm
nr. 746160
300 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 19h, 9m, 54s
Gustaf Skoglund (1923-2003) blandteknik på papper, 1964, 40 X 31 cm
nr. 746155
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 19h, 5m, 54s
Životin Nikolic (född 1953) olja på duk, 1991, 40 X 30 cm
nr. 746150
250 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 18h, 59m, 54s
Lars Sjögren, litografi 118/230, 40 X 30 cm
nr. 746140
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 18h, 47m, 54s
Kristina Jöred, olja på duk, 46 X 36 cm
nr. 746137
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 18h, 43m, 54s
Lars Sjögren, blandteknik på papper, 46 X 30 cm
nr. 746134
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 41m, 54s
nr. 746131
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 37m, 54s
nr. 746130
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 35m, 54s
Henry Stannard (1870-1951) akvarell, 49 X 34 cm
nr. 746128
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 18h, 33m, 54s
Figge Holmgren, olja på pannå, 1943, 69 X 50 cm
nr. 746088
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 17h, 55m, 54s
Bronsfigur, Thailand, 2000-tal, höjd 25 cm
nr. 745940
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 19h, 21m, 54s
Vivian Karlsson, akvarell, 46x33
nr. 745869
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 37m, 54s
H.P Engström, olja på duk, 39x29
nr. 745841
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 17m, 54s
Lillan Michelin. litografi, EA, 33x25
nr. 745838
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 18h, 15m, 54s
Skulptur, gips, oidentifierad konstnär, höjd 26 cm
nr. 745739
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 19h, 5m, 54s
Gotthard Sandberg, olja på duk, 65 X 57 cm
nr. 745643
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 31m, 54s
Jan Abrahamsson, akvarell, 2015, 34 X 34 cm
nr. 745641
2 100 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 17h, 29m, 54s
Jan Abrahamsson, litografier 3 st, 41 X 30 cm och mindre
nr. 745640
1 100 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 17h, 27m, 54s
Gunnar Norrman, blyertsteckning, 1961, 19 X 13 cm
nr. 745638
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 17h, 25m, 54s