Utropspris
Utropspris
Åke Wickström, olja på duk 1969, 65x90
nr. 746077
350 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 11h, 13m, 49s
Gert Kaffa 1978 olja på duk 34 X 26
nr. 745111
1 500 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 11h, 15m, 49s
Wilhelm Smith olja på duk 42 X 54
nr. 745178
500 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 12h, 5m, 49s
Jan Östen Landgren, blandteknik 120x120
nr. 745381
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 11h, 38m, 49s
Helmtrud Nyström litografi 19/25 95 X 116, Ulf trädgård
nr. 745393
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 11h, 48m, 49s
Peter Dahl litografi 299/500 63 X 90
nr. 745981
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 11h, 57m, 49s
Gert Kaffa 1976 olja på pannå 42 X 23, Förstudie till väggmålning
nr. 745110
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 14m, 49s
Gert Kaffa 1984 olja på duk 35 X 26
nr. 745113
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 17m, 49s
Lars Tore Theodor Billing olja på duk uppspänd på pannå 24 X 32
nr. 745142
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 36m, 49s
Otydligt signerad olja på duk 95 X 91
nr. 745377
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 11h, 35m, 49s
Thomas Hamann litografi blandteknik 33/90 69 X 83
nr. 745435
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 10h, 45m, 49s
Petter Pettersson 1986 akvarell 59 X 86
nr. 745437
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 10h, 47m, 49s
Skulptur brons, H=41
nr. 745644
1 700 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 10h, 46m, 49s
Patrick Jannin, litografi 17/60, bladmått = 81x75
nr. 745904
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 11h, 5m, 49s
Lars Arne Franke olja på duk 99 X 81
nr. 745973
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 11h, 52m, 49s
Patrick Jannin, litografi 25/60, rammått = 94x86
nr. 745378
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 11h, 36m, 49s
Patrick Jannin, litografi 33/60, rammått 94x86
nr. 745383
125 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 11h, 39m, 49s
Jörgen Nach 1966 akvarell 44 X 28
nr. 745422
750 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 10h, 37m, 49s
Patrick Jannin, litografi EA IX/XV, 48x68
nr. 745698
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 7m, 49s
Olle Bonnier, litografi 60x47
nr. 745736
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 32m, 49s
Patrick Jannin, litografi 53/60, 48x68
nr. 745754
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 45m, 49s
Oscar Reutersvärd, litografi 76/150, rammått = 77x62
nr. 745902
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 3m, 49s
Gösta Nydahl, olja på duk 81x100
nr. 745907
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 8m, 49s
Niels Lindberg, olja på duk, 141x99
nr. 746022
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 12h, 25m, 49s