Utropspris
Petter Pettersson, akvarell 1984, 32x36
nr. 745438
250 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 17h, 53m, 47s
Sven Åke Svensson, träsnitt 4/250, Motiv från Vik, 49,5x60
nr. 745766
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 18h, 57m, 47s
Maria Ronnehed, blandteknik 89x89
nr. 745906
250 kr
Utropspris: 3 500 kr
3d, 18h, 12m, 47s
Lars Arne Franke olja på duk 99 X 81
nr. 745973
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 18h, 57m, 47s
Životin Nikolic (född 1953) olja på duk, 1991, 40 X 30 cm
nr. 746150
250 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 19h, 22m, 47s
Jörgen Fogelquist, litografi 60/100, rammått = 39x63
nr. 745409
200 kr
Utropspris: 400 kr
19h, 4m, 47s
Patrick Jannin, litografi 17/60, rammått = 58x54
nr. 745412
200 kr
Utropspris: 500 kr
19h, 7m, 47s
Marianne Erlandsson, etsning 166/300, 40x40
nr. 745703
200 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 15m, 47s
Patrick Jannin, litografi 8/60, 45x62
nr. 745755
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 18h, 51m, 47s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 54x65, signerad "Jarek -79"
nr. 745770
200 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 0m, 47s
Gösta Nydahl, olja på duk 81x100
nr. 745907
200 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 18h, 13m, 47s
Nils Erik Johansson, litografi 88/260, 48x62
nr. 745767
175 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 18h, 58m, 47s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746156
175 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 19h, 1m, 47s
nr. 746273
175 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 19h, 2m, 47s
Osignerad olja på pannå 18-1900-tal Spanien 32 X 21
nr. 745323
150 kr
Utropspris: 500 kr
18h, 5m, 47s
Helmtrud Nyström litografi 19/25 95 X 116, Ulf trädgård
nr. 745393
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
18h, 53m, 47s
Björn Dahl, litografi 4/80 28x37, ots
nr. 745401
150 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 57m, 17s
Axel Olsson, akvarell 28x39
nr. 745410
150 kr
Utropspris: 400 kr
19h, 5m, 47s
Staffli H= 154
nr. 745557
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 19h, 8m, 47s
Thomas Hamann, litografi/collage 51/90, 58x77
nr. 745741
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 41m, 47s
Utställningsaffisch Andy Warhol, rammått = 85x60
nr. 745852
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 19h, 37m, 47s
Otydligt signerad olja på pannå 80 X 80
nr. 745974
150 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 18h, 58m, 47s
Victor Kulle -52 litografi 2/10 46 X 32
nr. 746181
150 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 19h, 13m, 47s
Eva Plume akvarell 39 X 29
nr. 745343
125 kr
Utropspris: 300 kr
18h, 17m, 47s