Utropspris
Utropspris
Gerhard Karlmark litografi 310/400 39 X 54
nr. 746187
75 kr
Utropspris: 300 kr
35m, 12s
Eric Wahlgren olja på duk 43 X 62
nr. 746191
75 kr
Utropspris: 300 kr
36m, 12s
Åke Holm träsnitt + Gunnel Frieberg litografi 4/25, rammått 57 X 45 och mindre
nr. 746193
100 kr
Utropspris: 300 kr
37m, 12s
Kungatavlor 2 st, rammått 52 X 44 och mindre
nr. 746199
175 kr
Utropspris: 300 kr
38m, 12s
Oidentifierad konstnär samisk konstnär, träsnitt 34x18
nr. 746305
75 kr
Utropspris: 300 kr
23h, 36m, 12s
Åke Wickström, offsettryck 32/100, 36x45
nr. 746306
0 kr
Utropspris: 300 kr
23h, 37m, 12s
Oidentifierad konstnär blandteknik 39 X 29
nr. 746763
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 3m, 12s
Tryck foto mm 4 delar rammått 55 X 45 och mindre
nr. 746786
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 23m, 12s
Otydligt signerad olja på duk 22 X 23
nr. 746787
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 24m, 12s
Rita Hansen olja på duk 45 X 32
nr. 746788
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 25m, 12s
Äldre porträtt 2 st rammått 71 x 61
nr. 746901
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 0h, 17m, 12s
Kjell Sundberg EA XII/XV 47 X 38
nr. 746942
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 0h, 32m, 12s
Osignerad pastell äldre 41 X 29
nr. 746976
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 17m, 12s
Oidentifierad konstnär, träsnitt 8/60, 29x31, signerad "T. Hallqvist"
nr. 747015
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 21m, 12s
Barbro Petersson olja på duk 60 X 34
nr. 747059
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 55m, 12s
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 49
nr. 747062
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 58m, 12s
Barbro Petersson akvarell 39 X 29
nr. 747063
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 59m, 12s
Barbro Petersson akvarell 27 X 38
nr. 747064
175 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 0m, 12s
Barbro Petersson 2 st akvareller 21 X 18
nr. 747065
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 1m, 12s
Bengt Böckman, litografi 174/199, 44 x 35
nr. 747085
100 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 16m, 12s
Otydligt signerad litografi 19/123 59 X 41
nr. 747107
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 37m, 12s
Otydligt signerad litografi 68 X 49
nr. 747119
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 49m, 12s
Tryck 2 st 59 X 49
nr. 747121
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 51m, 12s
Tavlor 4 st 52 X 36 och mindre
nr. 747124
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 53m, 12s