Gerhard Karlmark
Eric Wahlgren
Åke Holm
Kungatavlor
Oidentifierad
Åke Wickström
Oidentifierad
Tryck
Olja
Rita Hansen
Porträtt
Kjell Sundberg EA
Osignerad
Oidentifierad
Barbro Petersson
Barbro Petersson
Barbro Petersson
Barbro Petersson
Barbro Petersson
Bengt Böckman
Litografi
Litografi
Tryck
Tavlor