Utropspris
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 745424
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 21h, 38m, 8s
Oidentifierad konstnär. olja på duk 32x39, otydligt signerad
nr. 745426
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 39m, 8s
Sture Johannesson poster + vykort 1968 92 X 70 och mindre
nr. 745427
550 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 21h, 40m, 8s
Petter Pettersson, akvarell -88, 44x60
nr. 745430
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 21h, 42m, 8s
Tryck Kristianstad 60 X 45 + samlartallrikar
nr. 745431
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 43m, 8s
Thomas Hamann litografi blandteknik 33/90 69 X 83
nr. 745435
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 21h, 44m, 8s
Oidentifierad konstnär, blandteknik 42x30
nr. 745436
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 45m, 8s
Petter Pettersson 1986 akvarell 59 X 86
nr. 745437
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 21h, 46m, 8s
Petter Pettersson, akvarell 1984, 32x36
nr. 745438
250 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 21h, 47m, 8s
Carl Larsson tryck 2 st 45 X 34
nr. 745442
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 50m, 8s
Otydligt signerad olja på duk 58 X 67
nr. 745443
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 51m, 8s
Tryck 2 st 40x30
nr. 745508
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 38m, 8s
Osignerad olja på duk 18-1900-tal 24 X 32
nr. 745522
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 43m, 8s
Otydligt signerad olja på duk 49 X 65
nr. 745525
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 46m, 8s
V Dahl olja på duk 69 X 100
nr. 745527
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 47m, 8s
Gunnar S Malm olja på pannå 45 X 54, Stilleben Marbella
nr. 745529
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 49m, 8s
Staffli 2 st H= 93 och mindre
nr. 745555
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 23h, 1m, 8s
Staffli H= 154
nr. 745557
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 23h, 2m, 8s
Canvas 100 x 150
nr. 745559
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 23h, 4m, 8s
Nils Bohlin, träsnitt 3st, rammått = 26,5x33,5 & mindre
nr. 745609
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 29m, 8s
Arvid Nilsson, olja på duk 32x40
nr. 745610
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 23h, 30m, 8s
Arvid Mauritz Lindström, olja på duk 39x55
nr. 745617
550 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 23h, 31m, 8s
Skulptur brons, H=41
nr. 745644
1 700 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 21h, 45m, 8s
Oidentifierad konstnär, tavlor 4st blandteknik 40x60 & mindre, signerade "R"
nr. 745650
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 47m, 8s