Utropspris
Utropspris
Sten Sture Sandgren, olja på pannå 45x64
nr. 745740
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 14h, 52m, 32s
Thomas Hamann, litografi/collage 51/90, 58x77
nr. 745741
150 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 14h, 53m, 32s
Reidar Fritzvold, litografi 167/265, 46x62
nr. 745745
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 14h, 57m, 32s
Karl Höglund, färglitografi EA, 52x41
nr. 745758
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 15h, 4m, 32s
Per Svensson, etsning 5/75, 69x19,5
nr. 745768
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 15h, 11m, 32s
Thomas Hamann, litografi/collage 29/90, 28x80
nr. 745773
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 15h, 14m, 32s
Utställningsaffisch Andy Warhol, rammått = 85x60
nr. 745852
125 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 15h, 49m, 32s
Anders Österlin litografi 204/275 77 X 61
nr. 745979
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 12m, 32s
Jan Liljeqvist olja på pannå + olja på duk 43 X 51 och mindre
nr. 746052
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 6m, 32s
Lars Sjögren, blandteknik på papper, 46 X 30 cm
nr. 746134
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 15h, 16m, 32s
nr. 746185
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 10m, 32s
nr. 746186
75 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 12m, 32s
Målningar Bali 3 st, rammått 49 X 59
nr. 744826
0 kr
Utropspris: 400 kr
14h, 30m, 32s
Sven-Erik Johansson, litografi 109/275, 39x50
nr. 744844
0 kr
Utropspris: 400 kr
14h, 39m, 32s
G Wiberg, olja på pannå 37x38,5
nr. 744845
125 kr
Utropspris: 400 kr
14h, 40m, 32s
Teckningar 2 st ram H=60
nr. 744888
175 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 4m, 32s
Lennart Frisk, litografi 14/400, 50x64
nr. 744905
0 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 15m, 32s
Nils Wedel, litografi 60/70, 55x38
nr. 744906
0 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 16m, 32s
Oidentifierad konstnär, etsning monogramsignerad "CA" 5/31, 15x21
nr. 744914
100 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 23m, 32s
Bertil Lundberg, etsning 7/10 1954, 31x27
nr. 744916
50 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 25m, 32s
Oidentifierad konstnär, litografi 2/25, 33x25, otydligt signerad
nr. 744920
50 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 28m, 32s
Olja på duk, oidentifierad konstnär, 78x57
nr. 745071
50 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 54m, 32s
Arne Aspelin, olja på duk, 70x29
nr. 745102
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 13h, 54m, 32s
Otydligt signerad olja på duk 65 X 51
nr. 745157
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 5m, 32s