Utropspris
Ingbritt Irene Lagerberg, gouache, 90x63, rammått = 105x80
nr. 745903
1 100 kr
Utropspris: 6 000 kr
7h, 57m, 58s
Oscar Reutersvärd, litografi 76/150, rammått = 77x62
nr. 745902
350 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 56m, 58s
Oljemålning, etsning mm rammått = 42x32 & mindre
nr. 745879
50 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 40m, 58s
Björn Dahl, litografi 4/80 28x37, ots
nr. 745401
200 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 8h, 45m, 28s