Utropspris
Thomas Hamann, litografi/collage 29/90, 28x80
nr. 745773
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 38m, 58s
Väggur, 1800-tal + tryck i nyrenässansram, H = 67 o mindre
nr. 745798
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 49m, 58s
Thomas Holm, Olja på duk, uppskruvad på träram, 50x61
nr. 745850
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 15h, 11m, 58s
Utställningsaffisch Andy Warhol, rammått = 85x60
nr. 745852
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 15h, 13m, 58s
Oljemålning, etsning mm rammått = 42x32 & mindre
nr. 745879
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 13h, 28m, 58s
Oscar Reutersvärd, litografi 76/150, rammått = 77x62
nr. 745902
350 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 13h, 44m, 58s
Ingbritt Irene Lagerberg, gouache, 90x63, rammått = 105x80
nr. 745903
300 kr
Utropspris: 6 000 kr
3d, 13h, 45m, 58s
Patrick Jannin, litografi 17/60, bladmått = 81x75
nr. 745904
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 13h, 46m, 58s
Maria Ronnehed, blandteknik 60x77,5
nr. 745905
550 kr
Utropspris: 2 500 kr
3d, 13h, 47m, 58s
Maria Ronnehed, blandteknik 89x89
nr. 745906
450 kr
Utropspris: 3 500 kr
3d, 13h, 48m, 58s
Gösta Nydahl, olja på duk 81x100
nr. 745907
200 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 13h, 49m, 58s
Lars Arne Franke olja på duk 99 X 81
nr. 745973
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 14h, 33m, 58s
Otydligt signerad olja på pannå 80 X 80
nr. 745974
150 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 34m, 58s
Anders Österlin litografi 204/275 77 X 61
nr. 745979
350 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 36m, 58s
Otydligt signerad litografi 234/250 74 X 62
nr. 745980
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 37m, 58s
Peter Dahl litografi 299/500 63 X 90
nr. 745981
550 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 14h, 38m, 58s
Thage Nordholm, färglitografi 158/200 53 X 69
nr. 745982
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 39m, 58s
Saint Genie signerad plansch 62 X 46
nr. 745983
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 40m, 58s
Nils Erik Johansson litografi 32 X 43
nr. 745998
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 49m, 58s
Nils Erik Johansson litografi 164/290 32 X 20
nr. 745999
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 50m, 58s
Nils Erik Johansson litografi 201/260 28 X 21
nr. 746000
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 51m, 58s
Niels Lindberg, olja på duk, 141x99
nr. 746022
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 15h, 6m, 58s
B Lewis Jonsson -90 akvarell 24 X 17 och mindre
nr. 746047
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 13h, 27m, 58s
Otydligt signerad litografi 10/25 35 X 27
nr. 746049
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 13h, 29m, 58s