Astri Bergman Taube
Elisabeth Jansson
Igge Karlsson
Elisabeth Jansson
Gunilla Kumlin
Oidentifierad
Sven Åke Svensson
Nils Erik Johansson
Oidentifierad
Lillan Michelin
Thomas Holm
Litografi
Landskapsmålning
Akvarell
Gustaf Skoglund
Picasso
Axel Perzon
Tryck
Oidentifierad
Olle Svanlund
Oidentifierad
Sven Nilsson
Ivan Jordell
Bengt Crantz