Utropspris
Monogramsignerad blandteknik 81 X 72
nr. 742895
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 14m, 50s
Olle Nyman, litografi, 67/150, 69 X 49 cm
nr. 742876
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 59m, 50s
Philip von Schantz (1928-1998) träsnitt, -59, 35 X 29 cm
nr. 742877
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 1m, 50s
Träsnitt ur bok, Japan, oidentifierad konstnär, 28 X 18 cm
nr. 742878
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 3m, 50s
Alexius Huber, blandteknik, 29 X 29 cm
nr. 742879
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 5m, 50s
Beck & Jung, tryck 2 st, 97 X 67 cm och mindre
nr. 742880
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 7m, 50s
Roy Lindqvist, litografi, 219/50053 X 43 cm
nr. 742881
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 9m, 50s
Anders Wallin, litografi, 12/150, 35 X 28 cm
nr. 742882
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 11m, 50s
Staffan Hallström, litografi, 8/40, 56 X 46 cm
nr. 742883
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 11h, 13m, 50s