Utropspris
Utropspris
Oidentifierad konstnär, akvarell -89, dagmått 35x43, monogramsignerad
nr. 745752
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 42m, 19s
Evy Låås, litografi 35x32
nr. 745759
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 46m, 19s
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 745761
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 47m, 19s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 33x41
nr. 745764
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 49m, 19s
Väggur, 1800-tal + tryck i nyrenässansram, H = 67 o mindre
nr. 745798
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 0h, 6m, 19s
H.P Engström, olja på duk, 39x29
nr. 745841
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 33m, 19s
Vivian Karlsson, akvarell, 46x33
nr. 745869
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 53m, 19s
Oljemålning, etsning mm rammått = 42x32 & mindre
nr. 745879
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 45m, 19s
Thage Nordholm, färglitografi 158/200 53 X 69
nr. 745982
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 56m, 19s
Saint Genie signerad plansch 62 X 46
nr. 745983
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 57m, 19s
Nils Erik Johansson litografi 32 X 43
nr. 745998
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 6m, 19s
Nils Erik Johansson litografi 164/290 32 X 20
nr. 745999
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 7m, 19s
Nils Erik Johansson litografi 201/260 28 X 21
nr. 746000
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 8m, 19s
B Lewis Jonsson -90 akvarell 24 X 17 och mindre
nr. 746047
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 22h, 44m, 19s
Otydligt signerad litografi 10/25 35 X 27
nr. 746049
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 22h, 46m, 19s
Anders Palmér litografi 113/190 50 X 37
nr. 746053
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 22h, 48m, 19s
Walter Herbst akvarell 23 X 34
nr. 746054
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 22h, 49m, 19s
Ingvar Dahlbom akvarell 27 X 37
nr. 746055
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 22h, 50m, 19s
Solgerd Bussenius akvarell + Adi Holzer litografi otydligt signerade 27 X 34 och mindre
nr. 746056
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 22h, 51m, 19s
Lars Sjögren, litografi 118/230, 40 X 30 cm
nr. 746140
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 3m, 19s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746143
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 49m, 19s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746146
125 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 50m, 19s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746156
175 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 54m, 19s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746158
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 56m, 19s