Utropspris
nr. 746186
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 28m, 41s
Frans Lundberg olja på duk68 X 89
nr. 746260
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 15h, 19m, 41s
Oidentifierad konstnär, skotskulptur B=31, otydligt signerad
nr. 746280
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 22m, 41s
nr. 746232
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 15h, 32m, 41s
Sigfrid Bengtsson "Huvud" träsnitt, 25 X 20 cm
nr. 746233
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 34m, 41s
Allan Erwö. linoleumsnitt, 1960, 49 X 26 cm
nr. 746234
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 36m, 41s
Jaques Zadig, litografi, 17/110, 42 X 37 cm
nr. 746235
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 38m, 41s
Thure Wahlström, olja på pannå 22x28
nr. 746303
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 15h, 42m, 41s
Oidentifierad konstnär samisk konstnär, träsnitt 34x18
nr. 746305
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 44m, 41s
Åke Wickström, offsettryck 32/100, 36x45
nr. 746306
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 45m, 41s
Litografier bla Dan Nygårds, rammått = 42x33 & mindre
nr. 746308
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 15h, 46m, 41s
nr. 746310
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 15h, 48m, 41s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 102x84
nr. 746242
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 15h, 50m, 41s
Tryck 1900-tal 87 X 61 cm
nr. 746259
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 8m, 41s
Gunnar Ekdahl, olja på duk, 58 X 43 cm
nr. 746261
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 10m, 41s
nr. 746262
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 12m, 41s
Oscar Reutersvärd, litografier 6 st 149/190 39 X 29
nr. 746459
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 16h, 12m, 41s
B Petersson olja på pannå 41 X 38
nr. 746465
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 16h, 18m, 41s
Disney litografier 3 st 500 upplagor, rammått 22 X 20
nr. 746466
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 19m, 41s
Picasso efter pressat skinn 43 X 83
nr. 746467
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 20m, 41s
Otydligt signerad akvarell 36 X 54
nr. 746468
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 21m, 41s
Torsten Torstensson -59 olja på pannå 60 X 50
nr. 746469
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 22m, 41s
Erik Almgren -67 olja på duk 41 X 56
nr. 746470
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 23m, 41s
Gerhard Wihlborg olja på duk 35 X 52
nr. 746472
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 24m, 41s