Landskapsmålning
Frans Lundberg
Oidentifierad
Gerhard Nordström
Sigfrid Bengtsson
Allan Erwö
Jaques Zadig
Thure Wahlström
Oidentifierad
Åke Wickström
Litografier
Oidentifierad
Oidentifierad
Tryck
Gunnar Ekdahl
Landskapsmålning
Oscar Reutersvärd
B Petersson
Disney
Picasso
Akvarell
Torsten Torstensson
Erik Almgren
Gerhard Wihlborg