Utropspris
nr. 746341
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 56m, 40s
Sidobord på hjul, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd 60 cm
nr. 746339
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 52m, 40s
Spegel, 1970-tal, 122 X 87 cm
nr. 746337
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 48m, 40s
nr. 747089
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 16h, 45m, 40s
Caféstolar 4 st, böjträ, 1900-talets första hälft
nr. 746335
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 44m, 40s
Jalusiskåp, teak, 1900-talets senare hälft, H=75 L=113
nr. 747090
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 16h, 43m, 40s
nr. 746334
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 42m, 40s
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft, bredd 80 cm
nr. 747097
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 41m, 40s
Vilstol, Bruno Mathsson , Karl Mathsson Värnamo tillverkad 1936, flätad sits av sadelgjord, stomme i böjträ, björk, etikettmärkt, längd 150 cm
nr. 747091
100 kr
Utropspris: 5 000 kr
6d, 16h, 39m, 40s
nr. 746332
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 38m, 40s
Stegpall, 1900-talets andra hälft, höjd 59 cm
nr. 746330
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 36m, 40s
Blomsterpiedestal, höjd 102 cm
nr. 746983
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 35m, 40s
Fåtölj, 1950-tal, karmar och ben i betsad bok, fast stoppad klädsel, bredd 65 cm
nr. 746329
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 34m, 40s
Hallbyrå, ek, 1970-tal, längd 110 cm
nr. 746937
125 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 33m, 40s
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 100 X 47 X 111 cm
nr. 746933
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 16h, 31m, 40s
Matbord, 1960/70-tal, 2 iläggsskivor, diameter 112 cm
nr. 746326
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 30m, 40s
Matbord, furu, 1970-tal, 2 iläggsskivor, diameter 120 cm,
nr. 746931
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 29m, 40s
Kontorsstol äldre
nr. 746526
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 16h, 21m, 40s
Spegel, 1800-tal, 60 X 33 cm
nr. 746314
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 18m, 40s
Trädgårdsstolar 4 st äldre
nr. 746523
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 16h, 18m, 40s
nr. 746313
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 16h, 16m, 40s
Vitrinskåp, 1900-talets tidigare hälft, H=137 L=185
nr. 746278
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 16h, 2m, 40s
Soffbord, 1970-tal, valnöt, 141 X 82 X 55 cm
nr. 746271
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 15h, 48m, 40s
Fåtöljer ett par, Rokoko-stil, 1900-tal
nr. 746270
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 15h, 46m, 40s
17
17