Utropspris
Vägghylla + Gipsrelief, höjd 34,5 cm och lägre
nr. 746927
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 23m, 28s
Vitrinskåp med belysning, 1900-talets slut, H=197 B=102
nr. 747628
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 24m, 28s
Hatthylla, 1950-tal, längd 120 cm
nr. 746934
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 8h, 27m, 28s
Bockar 2 st, metall, höj och sänkbara
nr. 746935
150 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 8h, 29m, 28s
Golvljusstake, golvvas, bord i form av stop, höjd 58 cm och lägre
nr. 746992
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 31m, 28s
Vagga, 1700-talets senare del, L = 94
nr. 747275
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 6h, 53m, 28s
Spegel 100x68
nr. 747278
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 56m, 28s
Piedestal, gjutjärn, H = 63, D = 32
nr. 747288
400 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 0m, 28s
Bordsunderrede, gjutjärn, höjd 72 cm
nr. 747007
350 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 1m, 28s
Skrivbordsstol, ek, 1900-talets första hälft
nr. 747289
175 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 7h, 1m, 28s
Trädgårdsstolar, hopfällbara, 6 st, furu, m. dynor
nr. 747291
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 7h, 2m, 28s
Hatthyllor 2 st 1950-tal, längd 97 cm och mindre
nr. 747009
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 5m, 28s
Pigtittare, H = 68, B = 47
nr. 747306
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 11m, 28s
Bockbord, furu, 1900-tal, 205 x 108, H = 76
nr. 747307
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 7h, 12m, 28s
Trädgårdsstolar ett par, 2000-tal, stapelbara
nr. 747014
125 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 7h, 13m, 28s
Stolar, 6 st, allmogestil
nr. 747308
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 13m, 28s
Stolar rokokostil ett par
nr. 747330
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 33m, 28s
Vitrinskåp Gustaviansk stil med belysning 88 X 38 H=153
nr. 747333
250 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 7h, 34m, 28s
Drinkvagn, 1900-talets slut, H=72 L=81
nr. 747071
300 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 7h, 35m, 28s
Paraplyställ, gjutjärn, 1900-talets senare hälft, H=70
nr. 747072
500 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 7h, 37m, 28s
Stol, Italien, 1900-talets andra hälft, mässing
nr. 747073
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 7h, 39m, 28s
Tamburmajor, 1900-talets slut, mässing och sten, H=184
nr. 747079
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 7h, 41m, 28s
Bord på hjul, metall, H=52 L=82
nr. 747084
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 7h, 43m, 28s
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 7h, 51m, 28s