Utropspris
Soffa, nyrokoko, L = 142
nr. 742862
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 8h, 39m, 6s
Gungstol, 1950-60-tal, m. repsits
nr. 742864
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 40m, 6s
Snedklaffsekretär, 1800-tal, 105 x 53, H = 107
nr. 742866
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 8h, 42m, 6s
Matgrupp, 1930-40-tal, björk och textil, bord, 132 x 76, H = 73, 4 stolar
nr. 742868
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 43m, 6s
Salongsbord, nyrokoko, m. marmorskiva, 13 x 90, H = 70
nr. 742872
100 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 8h, 46m, 6s
Barstolar 4 st, Källemo, kromad metall och trä, höjd 85 cm
nr. 742808
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 8h, 48m, 6s
Skrivbordsstol + pelarbord H=77
nr. 742890
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 8h, 50m, 6s
Herrbetjänt
nr. 742891
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 8h, 51m, 6s
Byrå, 1900-talets början, mahogny, mässingsbeslag, 97 X 45 X 78 cm
nr. 742827
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 52m, 6s
Matbord, stolar 6 st, 1900-talets mitt, 4 iläggsskivor, bordets längd 140-305 cm
nr. 742835
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 8h, 54m, 6s
Vitrinskåp med inbyggd belysning. 1900-talets slut, 200 X 97 X 35 cm
nr. 742840
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 56m, 6s
Slagbord, 1960-tal, ek, 168 X 94 X 72 cm
nr. 742841
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 8h, 58m, 6s
Fåtölj, 1970-tal, skinn, bredd 80 cm
nr. 742847
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 9h, 2m, 6s
Pinnstolar 4 st, 1950/60-tal
nr. 742848
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 9h, 4m, 6s
Sängbord ett par, 1980-tal, metall och glas, höjd 66 cm
nr. 742849
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 9h, 6m, 6s
Piedestaler 3 st, furu, 1900-talets andra hälft, höjd 100 cm
nr. 742850
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 8m, 6s
Skrivbord, 1900-talets slut, utfällbar skiva, 160 X 45-90 X 75 cm
nr. 742851
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 9h, 10m, 6s
Herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, höjd 101 cm
nr. 742852
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 12m, 6s
Stegpall, 2000-tal, höjd 65 cm
nr. 742853
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 14m, 6s
Spånkista och korgar 2 st, 1900-tal, längd 80 cm och mindre
nr. 742856
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 16m, 6s
Sybord, Nyrokoko, 1800-tal, höjd 74 cm
nr. 742857
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 18m, 6s
Spelbord, Nyrokoko, 1800-tal, mahogny, 91 X 48 X 76 cm
nr. 742860
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 9h, 24m, 6s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 148 X 93 X 27 cm
nr. 742861
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 9h, 26m, 6s
Soffa + fyra stolar, Karl-Johan, 1800-talets första hälft, mahogny, fast stoppad klädsel, soffans längd 200 cm
nr. 742863
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 9h, 28m, 6s