Utropspris
Trädgårdsstolar 4 st, Byarum "Classic Nr:1", smide med klädda sitsar
nr. 746728
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 22h, 52m, 50s
Bord 2 st, 1900-talets andra hälft, 120 X 80 X 73 cm
nr. 746176
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 22h, 53m, 50s
Köksbord, furu, 1970-tal, diameter 110 cm, en iläggsskiva
nr. 746721
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 22h, 54m, 50s
Fåtölj, 1970-tal, betsat trä tygklädsel, bredd 100 cm
nr. 746722
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 22h, 56m, 50s
Klädställningar 2 st, kromad metall
nr. 746730
125 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 22h, 58m, 50s
Stolar, 6 st, kromad beställning, flätade sitsar och ryggar, 1900-talets slut
nr. 746184
1 900 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 23h, 1m, 50s
nr. 746791
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 6m, 50s
nr. 746785
600 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 23h, 8m, 50s
Skänk, 1880-tal, avlutad furu, 126 X 114 X 45 cm, en nyckel
nr. 746792
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 23h, 10m, 50s
Byrå, 18/1900-tal, avlutad furu, 86 X 47 X 87 cm
nr. 746793
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 23h, 12m, 50s
Barstolar 3st Blå Station, sitthöjd 65
nr. 746245
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 20h, 49m, 50s
Soffbord 125x61 H=57
nr. 746246
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 50m, 50s
Soffa funkis L=174
nr. 746247
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 20h, 51m, 50s
Fåtöljer ett par funkis
nr. 746248
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 20h, 52m, 50s
Byrå, 2000-tal, 70 X 40 X 95 cm
nr. 746249
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 20h, 53m, 50s
Piedestal jugend H=90
nr. 746250
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 20h, 54m, 50s
Piedestal gjutjärn 18-1900-tal H=74
nr. 746251
400 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 20h, 55m, 50s
Nothylla, 1900-talets början, betsat trä och mässing, 94 X 48 X 30 cm
nr. 746208
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 20h, 59m, 50s
Stolar 8 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 746216
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 21h, 1m, 50s
nr. 746229
150 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 21h, 5m, 50s
nr. 746230
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 21h, 7m, 50s
Korgar, längd 78 cm och mindre
nr. 746240
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 21h, 23m, 50s
Karmstol Danmark, bok & textil
nr. 746317
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 21h, 29m, 50s
Stol 1950-60-tal
nr. 746318
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 21h, 30m, 50s
14
15
15