Utropspris
nr. 746397
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 12h, 15m, 21s
Pinnstolar 4 st, 1900-talets andra hälft
nr. 746399
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 12h, 27m, 21s
nr. 746404
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 12h, 13m, 21s
Trädgårdsstolar 4 st äldre
nr. 746523
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 12h, 2m, 21s
Skinnsoffor, ett par, Ikea, 2000-tal, L=202
nr. 746544
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 12h, 15m, 21s
nr. 746643
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 12h, 13m, 21s
nr. 746671
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 12h, 17m, 21s
Köksbord, furu, 1970-tal, diameter 110 cm, en iläggsskiva
nr. 746721
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 12h, 23m, 21s
nr. 746785
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 12h, 37m, 21s
Byrå, 18/1900-tal, avlutad furu, 86 X 47 X 87 cm
nr. 746793
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 12h, 41m, 21s
Vitrinskåp, 2000-tal, 190 X 35 X 106 cm
nr. 746795
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 10h, 15m, 21s
Sidobord, betsad furu, 2000-tal, 120 X 36 X 75 cm
nr. 746868
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 10h, 27m, 21s
Vitrinskåp, furu, 1990-tal, 186 X 112 X 36 cm
nr. 746885
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 10h, 29m, 21s
Matbord, furu, 1970-tal, 2 iläggsskivor, diameter 120 cm,
nr. 746931
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 13m, 21s
Blomsterpiedestal, höjd 102 cm
nr. 746983
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 12h, 19m, 21s
Skrivbord 1800-tal 140 X 70 H=70 + stol
nr. 745082
0 kr
Utropspris: 700 kr
10h, 43m, 21s
Pelarbord + spegel karvsnitt H=72
nr. 745087
0 kr
Utropspris: 400 kr
10h, 46m, 21s
Byrå funkis 3 lådor 100 X 45 H=75
nr. 745120
0 kr
Utropspris: 600 kr
11h, 3m, 21s
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 745131
0 kr
Utropspris: 400 kr
10h, 34m, 21s
Soffa 1800-tal L=300
nr. 745171
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
11h, 38m, 21s
Soffa KJ stil björk L=242
nr. 745177
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
11h, 43m, 21s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 187 X 75 X 37 cm
nr. 745212
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
11h, 34m, 21s
Skrivbord och stol, 1900-talets slut, 136 X 64 X 77 cm
nr. 745216
0 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 36m, 21s
nr. 745242
0 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 16m, 21s
14
15
16
17
17