Utropspris
Utropspris
Vägghylla, 3 hyllplan, vägghållare i mässing B=80
nr. 746162
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 29m, 47s
Piedestal + bordslampa, alabaster, 1900-talets andra hälft, total höjd 120 cm
nr. 746229
100 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 55m, 47s
Byrå med marmorskiva, 1900-talets andra hälft, 63 X 35 X 70 cm
nr. 746230
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 57m, 47s
Karmstolar ett par, rotting och bambu, 1900-talets andra hälft,
nr. 746253
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 13h, 23m, 47s
Trädgårdsgrupp, bord 65x65 H=70 + paret stolar
nr. 746331
75 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 13h, 24m, 47s
Köksbord, furu, 1970-tal, diameter 110 cm, en iläggsskiva
nr. 746721
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 44m, 47s
Fåtölj, 1970-tal, betsat trä tygklädsel, bredd 100 cm
nr. 746722
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 46m, 47s
Fåtöljer 2 st + bord, konstrotting, 2000-tal, bordets diameter 70 cm
nr. 746791
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 56m, 47s
Byrå och spegel, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 70 + 89 cm
nr. 746867
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 12h, 46m, 47s
Kommod, 1800-tal, 47 x 44, H = 79
nr. 744964
75 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 39m, 47s
Skrivbordsstolar plast ett par
nr. 745067
50 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 54m, 47s
Slagbord B=70 H=72
nr. 745070
175 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 56m, 47s
Köksbord 1960-tal 90 X 75 + utdragsskivor
nr. 745080
50 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 3m, 47s
Pelarbord + spegel karvsnitt H=72
nr. 745087
0 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 7m, 47s
Hatthylla, 1900-talets början, B=120
nr. 745104
150 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 41m, 47s
Spelbord björk 1800-tal B=90
nr. 745119
100 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 23m, 47s
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 745131
0 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 55m, 47s
Fotpall, ek, fast stoppad klädsel, 1900-talets andra hälft
nr. 745137
50 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 1m, 47s
Trälåda 75 X 40 H=75
nr. 745146
350 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 39m, 47s
Sängbord 2 st B=45
nr. 745149
500 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 41m, 47s
Fåtölj 1960-tal
nr. 745154
125 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 45m, 47s
Utdragssäng, 1800-tal, yttermått B=87
nr. 745168
50 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 17m, 47s
Stegpall, 1900-talets andra hälft, höjd 58 cm
nr. 745220
450 kr
Utropspris: 400 kr
14h, 1m, 47s
Blomstertrappa, furu, höjd 85 cm
nr. 745228
600 kr
Utropspris: 400 kr
14h, 17m, 47s
14
15
16
17
17