Utropspris
nr. 746791
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 11m, 55s
nr. 746785
550 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 1h, 13m, 55s
Skänk, 1880-tal, avlutad furu, 126 X 114 X 45 cm, en nyckel
nr. 746792
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 1h, 15m, 55s
Byrå, 18/1900-tal, avlutad furu, 86 X 47 X 87 cm
nr. 746793
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 1h, 17m, 55s
Barstolar 3st Blå Station, sitthöjd 65
nr. 746245
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 22h, 54m, 55s
Soffbord 125x61 H=57
nr. 746246
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 55m, 55s
Soffa funkis L=174
nr. 746247
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 22h, 56m, 55s
Fåtöljer ett par funkis
nr. 746248
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 22h, 57m, 55s
Byrå, 2000-tal, 70 X 40 X 95 cm
nr. 746249
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 58m, 55s
Piedestal jugend H=90
nr. 746250
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 59m, 55s
Piedestal gjutjärn 18-1900-tal H=74
nr. 746251
125 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 0m, 55s
Nothylla, 1900-talets början, betsat trä och mässing, 94 X 48 X 30 cm
nr. 746208
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 23h, 4m, 55s
Stolar 8 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 746216
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 23h, 6m, 55s
nr. 746229
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 10m, 55s
nr. 746230
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 12m, 55s
Korgar, längd 78 cm och mindre
nr. 746240
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 28m, 55s
Karmstol Danmark, bok & textil
nr. 746317
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 34m, 55s
Stol 1950-60-tal
nr. 746318
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 35m, 55s
Snurrpall, 1800-tal
nr. 746252
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 36m, 55s
Karmstolar ett par, rotting och bambu, 1900-talets andra hälft,
nr. 746253
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 38m, 55s
Trädgårdsgrupp, soffa L=133 + paret stolar
nr. 746328
650 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 38m, 55s
Trädgårdsgrupp, bord 65x65 H=70 + paret stolar
nr. 746331
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 39m, 55s
Stolar, 4 st, 1960-tal, trä och textil
nr. 746355
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 40m, 55s
Matgrupp Carl Malmsten furu, bord 140 X 77 + 2 st ilägg a50 H=75 och 6 st stolar
nr. 746452
850 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 23h, 48m, 55s
14
15
14
15