Utropspris
Serveringsvagn, 1990-tal, 65 X 45 X 62 cm
nr. 746804
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 25m, 46s
Hardcase på hjul, 70 X 49 X 43
nr. 746822
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 5m, 46s
Herrbetjänt H= 105
nr. 746828
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 16h, 52m, 46s
Gungstolar 5 st, "Ellan" IKEA PS, kompositmaterial
nr. 746829
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 16h, 7m, 46s
Snurrfåtölj, 1980-tal, stålrör och skinn
nr. 746897
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 21m, 46s
Piedestal och bord, smide, med kakelplattor, höjd 54 cm, 2000-tal
nr. 746899
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 25m, 46s
Säng, elektrisk, Jensen, exklusive, 105 x 200
nr. 746911
0 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 17h, 23m, 46s
Soffbord + pall med förvaring 62 X 62 H=57 och mindre
nr. 746955
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 17h, 47m, 46s
Skinnsoffor ett par L=200
nr. 746959
0 kr
Utropspris: 4 000 kr
4d, 16h, 4m, 46s
Hatthyllor 2 st 1950-tal, längd 97 cm och mindre
nr. 747009
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 45m, 46s
Drinkvagn, 1900-talets slut, H=72 L=81
nr. 747071
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 15m, 46s
Tamburmajor, 1900-talets slut, mässing och sten, H=184
nr. 747079
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 17h, 21m, 46s
Bord på hjul, metall, H=52 L=82
nr. 747084
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 23m, 46s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 33m, 46s
nr. 747099
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 39m, 46s
nr. 747100
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 41m, 46s
Karmstolar blandstil ett par
nr. 747125
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 16h, 57m, 46s
Hatthylla, trä & metall B=122
nr. 747126
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 58m, 46s
Spegel KJ stil, 100x59
nr. 747127
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 59m, 46s
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 43m, 46s
Vitrinskåp med belysning, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=185 B=97
nr. 747133
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 17h, 45m, 46s
nr. 747135
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 17h, 47m, 46s
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 747137
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 17h, 49m, 46s
Matbord + 6 stolar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordet 140 X 100 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 747142
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 17h, 53m, 46s
14
15
14
15