Utropspris
trädgårdsbord, trädgårdsbänk + balkongbord L=106 & mindre
nr. 745471
150 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 55m, 8s
Barstolar Blå Station 3 st H=66
nr. 745470
450 kr
Utropspris: 1 200 kr
1d, 11h, 54m, 8s
Klaffbord med låda, tot B = 125 H=60
nr. 745469
250 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 53m, 8s
Barnstolar 3st + bord
nr. 745467
350 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 11h, 52m, 8s
Soffbord teak 93x53 H=56
nr. 745466
250 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 11h, 51m, 8s
Marmorpiedestal H=65 + hopfällbar stol
nr. 745465
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 50m, 8s
Soffa rokokostil, på hjul L=140
nr. 745451
550 kr
Utropspris: 700 kr
1d, 11h, 41m, 8s
Snedklaff 70 X 36 H=86
nr. 745450
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 40m, 8s
Bänk ek L=113 H=50
nr. 745448
175 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 11h, 39m, 8s
Stol + pall
nr. 745447
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 11h, 38m, 8s
Soffa rokokostil L=200 + paret fåtöljer
nr. 745446
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 11h, 37m, 8s
Hörnvitrinskåp H=180 B=75
nr. 745441
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 33m, 8s
Tamburmajor mässing H=179
nr. 745439
350 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 32m, 8s
Fåtölj, Charles France för France & Son, Danmark, 1960-tal, teak och skinn, bredd 81 cm, (ändrad objektsbeskrivning 15/4)
nr. 745445
650 kr
Utropspris: 3 000 kr
13h, 46m, 8s
Stolar 8 st + karmstol, Windsor-modell, England, ek, 1900-tal,
nr. 745434
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 42m, 8s
Pianopallar 2 st, 1900-talets andra hälft
nr. 745433
0 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 40m, 8s
Sängbord ett par, 1950-tal, mahogny, höjd 50 cm
nr. 745432
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
13h, 38m, 8s
Byrå, 1800-tal, 100 X 51 X 108 cm
nr. 745428
0 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 36m, 8s
Bordsspegel, 1800-tal, mahogny, höjd 73 cm
nr. 745425
50 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 34m, 8s
Byrå, Rokoko-stil, 1900-tal, 82 X 47 X 80 cm
nr. 745421
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
13h, 32m, 8s
Soffbord, 1900-talets första hälft, ek, skiva med kakelplattor, längd 75 cm
nr. 745418
50 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 30m, 8s
Blomsterbord, 1900-talets första hälft, bredd 78 cm
nr. 745416
250 kr
Utropspris: 500 kr
13h, 28m, 8s
Karmstol, Erik Kirkegaard, Danmark, 1960-tal, teak, skinnklädd sita
nr. 745413
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
13h, 26m, 8s
Karmstolar, ett par, Swedese, B=60
nr. 745357
50 kr
Utropspris: 300 kr
12h, 56m, 8s
14
15
14
15