Utropspris
Matbord, 2 iläggsskivor, H=73 L=154-204
nr. 746097
50 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 45m, 54s
Stolar 3 st IKEA Öglan plast
nr. 746090
500 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 44m, 54s
Fåtöljer, ett par, kromad benställning, skinndynor, 1900-talets senare hälft, B=87
nr. 746096
800 kr
Utropspris: 1 000 kr
11h, 43m, 54s
Hylla i form av gitarr, 1950-tal, teak, längd 87 cm
nr. 746095
550 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 41m, 54s
Soffbord, glasskiva, 1900-talets slut, H=50 D=100
nr. 746094
0 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 39m, 54s
Matbord, 1900/2000-tal, skiva i stavlimmad ek, 180 X 90 X 73 cm
nr. 746093
0 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 37m, 54s
Vitrinskåp, Ikea, "Stockholm", Karin Mobring, 1980-90-tal, 75x41 H=186
nr. 746079
1 300 kr
Utropspris: 3 000 kr
11h, 35m, 54s
Hatthyllor 2 st L=120 och mindre
nr. 746078
0 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 34m, 54s
Spegel fasettslipat glas 1940-tal 144x64
nr. 746076
200 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 32m, 54s
Piedestal björk H=79
nr. 746075
125 kr
Utropspris: 400 kr
11h, 31m, 54s
Trädgårdsstolar ett par hopfällbara + avställningsbord H=45
nr. 746074
75 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 30m, 54s
Solstolar ett par, teak & textil 60/70-tal
nr. 746072
700 kr
Utropspris: 600 kr
11h, 28m, 54s
Soffbord med intarsia rokokostil D=78 H=49
nr. 746070
100 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 26m, 54s
Glasmästarspegel Karlshamn C G Ahlblad, empir 1800-talets första hälft, 115x55
nr. 746069
400 kr
Utropspris: 3 000 kr
11h, 25m, 54s
Konsol i järn B=55 D=42
nr. 746068
500 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 24m, 54s
Trädgårdsbord 1900-talets första hälft, plåt & smide D=68 H=77
nr. 746067
150 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 23m, 54s
Piedestaler ett par gjutjärn, H=63
nr. 746064
550 kr
Utropspris: 600 kr
11h, 20m, 54s
Piedestalbord 1800-tal H=76
nr. 746062
75 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 18m, 54s
Lampbord, gulmetall & marmor, Ellos "Gabriella" H=53 D=46
nr. 746061
650 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 17m, 54s
Fåtöljer ett par 1930/40-tal
nr. 746060
500 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 16m, 54s
Pinnstolar ett par
nr. 746058
100 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 15m, 54s
Barglob D=60
nr. 746057
1 000 kr
Utropspris: 1 000 kr
11h, 14m, 54s
Vitrinskåp, furu, 1990-tal, 186 X 112 X 36 cm
nr. 746886
100 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 12m, 54s
nr. 746885
125 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 10m, 54s
14
15
14
15