Utropspris
Marmorbyrå Gustaviansk stil 97 X 51 H=79
nr. 745118
450 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 17m, 1s
Pall furu 60 H=56
nr. 745117
75 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 16m, 1s
Karmstolar ett par rokokostil
nr. 745116
175 kr
Utropspris: 600 kr
5h, 15m, 1s
Bänk furu 164 X 58 H=53
nr. 745115
250 kr
Utropspris: 600 kr
5h, 14m, 1s
Utdragssäng, 1800-tal, yttermått B=87
nr. 745168
50 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 12m, 1s
Skåp 17-1800-tal 145 X 60 H=200
nr. 745092
2 600 kr
Utropspris: 4 000 kr
5h, 5m, 1s
Vitrinskåp, hörnmodell, 1900-talets första hälft, en nyckel, höjd 120 cm
nr. 745144
400 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 4m, 1s
Spegelbyrå 1800-tal valnöt 99 X 54 H=113
nr. 745088
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5h, 3m, 1s
Pelarbord + spegel karvsnitt H=72
nr. 745087
0 kr
Utropspris: 400 kr
5h, 2m, 1s
Utdragssäng valnöt 1800-tal B=125
nr. 745085
75 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 1m, 1s
Bokhylla med skåp jugend mahogny 117 X 33 H=165
nr. 745083
125 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 0m, 1s
Skrivbord 1800-tal 140 X 70 H=70 + stol
nr. 745082
0 kr
Utropspris: 700 kr
4h, 59m, 1s
Köksbord 1960-tal 90 X 75 + utdragsskivor
nr. 745080
125 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 58m, 1s
Väggskåp 1800-tal 72 X 24 H=76
nr. 745079
300 kr
Utropspris: 800 kr
4h, 57m, 1s
Kökssoffa 1800-tal L=180
nr. 745078
50 kr
Utropspris: 800 kr
4h, 56m, 1s
Fotpall, ek, fast stoppad klädsel, 1900-talets andra hälft
nr. 745137
100 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 56m, 1s
Skinnfåtölj 1960-tal
nr. 745076
100 kr
Utropspris: 500 kr
4h, 55m, 1s
Radiogrammofon med intarsia B=79
nr. 745074
75 kr
Utropspris: 500 kr
4h, 54m, 1s
Slagbord B=70 H=72 L=130
nr. 745070
175 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 51m, 1s
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 745131
0 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 50m, 1s
Skrivbordsstolar plast ett par
nr. 745067
50 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 49m, 1s
Matbord, lövträ, 200 x 80, H = 75
nr. 744975
100 kr
Utropspris: 600 kr
4h, 39m, 1s
Hatthylla, 1900-talets början, B=120
nr. 745104
175 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 36m, 1s
Soffbord, funkis, D = 90, H = 64
nr. 744967
100 kr
Utropspris: 300 kr
4h, 35m, 1s
14
15
16
17
14
15
16
17