Utropspris
Utropspris
Korgstolar 4 st bambu rotting
nr. 746965
450 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 17h, 15m, 13s
nr. 747089
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
19h, 24m, 13s
Vitrinskåp med belysning, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=185 B=97
nr. 747133
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 18h, 51m, 13s
Vagga, 1700-talets senare del, L = 94
nr. 747275
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 17h, 39m, 13s
Bockbord, furu, 1900-tal, 205 x 108, H = 76
nr. 747307
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 17h, 58m, 13s
Skolstolar med skrivskiva 17st
nr. 747356
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 18h, 38m, 13s
nr. 747357
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 18h, 39m, 13s
Skåp, ek, 18/1900-tal, 230-245 X 149 X 57 cm
nr. 747392
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 17h, 20m, 13s
Matgrupp, bord, 4 stolar, 2 iläggsskivor, 1900-talets slut, H 73 cm D 110-200 cm
nr. 747528
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 17h, 36m, 13s
Sideboard teak, 177x42 H=83
nr. 746463
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
18h, 17m, 13s
Trädgårdsstolar 4 st äldre
nr. 746523
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
18h, 57m, 13s
Trädgårdsgrupp konstrotting bord med glasskiva D=89 H=73 + 6 st stolar
nr. 746540
700 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 17h, 12m, 13s
Stolar, 8 st, 1900-tal, skinnklädsel
nr. 746545
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 18h, 41m, 13s
Affärsdisk, monterdisk, 1900-talets mitt, ek och glas, 90 x 60, H = 90, kompletterad med lås och LED-belysning
nr. 746642
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 18h, 13m, 13s
Hallmöbel, "Petita", Jörgen Maahr / Otto Nielsen, IKEA, ek, 1960-tal, längd 100 cm
nr. 746726
500 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 18h, 47m, 13s
Skrivbordsstol, Höganäs Officeline, ställbar
nr. 746816
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 17h, 9m, 13s
Tamburmajor, 1900-talets slut, mässing och sten, H=184
nr. 747079
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 27m, 13s
nr. 747135
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 53m, 13s
Matbord + 6 stolar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordet 140 X 100 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 747142
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 59m, 13s
nr. 747163
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 19h, 35m, 13s
Arkivskåp, 9 st, plåt, 41 x 63, H = 132
nr. 747214
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 18h, 58m, 13s
Vitrinskåp Gustaviansk stil med belysning 88 X 38 H=153
nr. 747333
250 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 20m, 13s
nr. 747403
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 17h, 24m, 13s
Fåtöljer ett par teak textil 2000-tal
nr. 747469
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 17h, 53m, 13s