Utropspris
Utropspris
Soffa, Dux, 1970-tal, längd 170 cm, utdragbar
nr. 745688
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 5h, 13m, 44s
Soffbord, Kurt Östervig, Jason, Danmark, 1960-tal, teak, 129 X 75 X 51 cm
nr. 745729
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 5h, 43m, 44s
Karmstolar 11 st, stapelbara, 2010-tal
nr. 745785
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 4h, 1m, 44s
nr. 745787
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 4h, 3m, 44s
Stol, Arne Jacobsen, "T-Stol", modell 3103, Fritz Hansen, Danmark
nr. 745889
700 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 5h, 43m, 44s
Pinnstolar snarlika ,2+2+2, bok och teak, 1900-talets senare hälft
nr. 745927
750 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 5h, 55m, 44s
Stolar 8 st, Sorø Stolefabrik, Danmark, 1900-talets mitt, björk, stapelbara
nr. 745958
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 19m, 44s
nr. 745959
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 21m, 44s
nr. 745961
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 23m, 44s
Lådhurtsar 3 st, furu, 1900-talets andra hälft, 77 X 43 X 58 cm/st, 3 hyllplan medföljer som topskivor
nr. 746396
2 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 6m, 44s
nr. 746404
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 2m, 44s
Skåp, 1900-talets mitt, mahogny, bronsbeslag, 177 X 126 X 47 cm, en nyckel
nr. 746420
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 14m, 44s
Slagbord, 1800-tal, avlutad furu, 177 X 103 X 79 cm
nr. 746794
950 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 4h, 2m, 44s
Vitrinskåp, 2000-tal, 190 X 35 X 106 cm
nr. 746795
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 4h, 4m, 44s
Linneskåp, 1950-tal, mahogny, 120 X 42 X 112 cm, 2-nycklar
nr. 745269
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
4h, 11m, 44s
Byrå, Rokoko-stil, 1900-tal, 82 X 47 X 80 cm
nr. 745421
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 17m, 44s
Sängbord ett par, 1950-tal, mahogny, höjd 50 cm
nr. 745432
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 23m, 44s
Kassaskåp, Diplomat, en nyckel, 51 X 52 X 70 cm
nr. 745663
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 4h, 47m, 44s
Skrivbordsstol Donati, ställbar, 2000-tal
nr. 745665
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 4h, 49m, 44s
Skåp, 1800-tal, ådringsmålat, 161 X 87 X 53 cm
nr. 745695
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 5h, 19m, 44s
Trädgårdspall, vitmålad betong, 1900-talets andra hälft, höjd 47 cm
nr. 745774
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 6h, 15m, 44s
Stolar, ett par, lädersitsar och metalunderrede, Sol & Luna, Spanien, 80 x 44 x 46 cm
nr. 745883
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 35m, 44s
Stol med väggstativ, John Kandell "Camilla" jubileumsutgåva
nr. 745888
1 000 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 41m, 44s
Karmstol, Farsø Stolefabrik, Danmark, teak och konstskinn, 1960-tal, brännmärkt
nr. 745967
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 6h, 27m, 44s