Utropspris
Spegel, 1970-tal, 122 X 87 cm
nr. 746337
50 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 19m, 46s
Sidobord på hjul, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd 60 cm
nr. 746339
200 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 23m, 46s
nr. 746341
75 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 27m, 46s
Bord med mässingsskiva D=60 X 52
nr. 746537
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 5h, 1m, 46s
Trädgårdsgrupp konstrotting bord med glasskiva D=89 H=73 + 6 st stolar
nr. 746540
700 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 5h, 4m, 46s
Pall, böjträ, fårskinn, 1900-talets senare hälft, H=48
nr. 746348
700 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 5h, 9m, 46s
Speglar 2 st D=41
nr. 746551
175 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 5h, 11m, 46s
Bordsspegel Kina 1800-tal H=79
nr. 746554
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 5h, 13m, 46s
Allmogestolar 2 st 1800-tal
nr. 746556
350 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 5h, 14m, 46s
Syskrin, daterat 1913, H=55
nr. 746357
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 25m, 46s
Piedestal, Kina, H = 49
nr. 746579
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 5h, 34m, 46s
Fåtölj, rotting, 1900-talets senare hälft, B=60
nr. 746371
250 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 51m, 46s
Affärsdisk, monterdisk, 1900-talets mitt, ek och glas, 90 x 60, H = 90, kompletterad med lås och LED-belysning
nr. 746642
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 6h, 5m, 46s
Stolar, 3 st, Supernatural by Ross Lovegrove
nr. 746379
650 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 6h, 7m, 46s
Spegel ek 91 X 35
nr. 746662
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 8m, 46s
nr. 746381
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 6h, 11m, 46s
Stolar, 6 st, Fritzsons, stapelbara
nr. 746383
100 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 6h, 15m, 46s
Skrivbordsstol, HÅG
nr. 746385
500 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 6h, 19m, 46s
Solspegel, Italien, 1900-talets andra hälft, diameter 60 cm
nr. 746386
550 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 6h, 21m, 46s
Stolar, 10 st, snarlika
nr. 746387
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 23m, 46s
Herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, höjd 98 cm
nr. 746389
350 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 27m, 46s
Barstolar 5 st
nr. 746690
550 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 6h, 27m, 46s
Barstolar Blåstation ett par
nr. 746691
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 6h, 28m, 46s
Tamburmajor, kromat stålrör 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 746390
350 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 6h, 29m, 46s