Utropspris
Bord med kopparskiva D=61 H=55
nr. 745305
175 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 18h, 53m, 9s
Byrå 2 lådor 65x33 H=70
nr. 745359
175 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 19h, 25m, 9s
Bänk ek L=113 H=50
nr. 745448
175 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 18h, 58m, 9s
Sortimenthylla plåt 99x31 H=67
nr. 745867
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 41m, 9s
Trädgårdskarmstolar 4st, hopfällbara
nr. 745920
175 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 19h, 23m, 9s
Blomsterställ, 2 st, 1900-talets senare hälft, H=48 43x43 och mindre
nr. 745931
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 20h, 33m, 9s
Paneler, 18 st. 72x70
nr. 745934
175 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 20h, 39m, 9s
Piedestaler ett par gjutjärn, H=63
nr. 746064
175 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 19h, 2m, 9s
Hatthylla, 1900-talets början, B=120
nr. 745104
150 kr
Utropspris: 400 kr
18h, 43m, 9s
Bokhylla funkis 120 X 27 H=88
nr. 745125
150 kr
Utropspris: 600 kr
19h, 29m, 9s
Fåtölj, nyrokoko, 1800-tal
nr. 745159
150 kr
Utropspris: 800 kr
19h, 52m, 9s
Fåtölj, Nielaus & Jeki Möbler, Danmark, skinn och trä
nr. 745162
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
19h, 55m, 9s
Soffa björk 1800-tal L=191
nr. 745172
150 kr
Utropspris: 700 kr
20h, 2m, 9s
Konsolbord/Matbord, 1960/70-tal, Utfällbar skiva i palisander, underrede i bambu, rotting och mässing, längd 180 cm, bredd 45-90 cm, höjd 76 cm, cites-intyg medföljer
nr. 745272
150 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 18h, 51m, 9s
Skänk 1800-tal 106 X 44 H=135
nr. 745402
150 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 19h, 54m, 9s
Blomsterbord, 1900-talets första hälft, bredd 78 cm
nr. 745416
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 47m, 9s
Barnstolar 3st + bord
nr. 745467
150 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 19h, 11m, 9s
trädgårdsbord, trädgårdsbänk + balkongbord L=106 & mindre
nr. 745471
150 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 14m, 9s
Kassaskåp, Diplomat, en nyckel, 51 X 52 X 70 cm
nr. 745663
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 19h, 21m, 9s
Skrivbordsstol Donati, ställbar, 2000-tal
nr. 745665
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 19h, 23m, 9s
Canapé L=205
nr. 745960
150 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 19h, 44m, 9s
Karmstol, 1960-tal, Danmark, ek och konstskinn
nr. 745976
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 21h, 5m, 9s
Skrivbord 1800-tal 91 X 54 H=78
nr. 746091
150 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 19h, 27m, 9s
Lådhurtsar 3 st, furu, 1900-talets andra hälft, 77 X 43 X 58 cm/st, 3 hyllplan medföljer som topskivor
nr. 746396
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 20h, 40m, 9s
17
17