Utropspris
Fåtölj, böjträ och textil
nr. 747184
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 1m, 4s
Trädgårdsbord, 1900-talets andra hälft, fot i gjutjärn med stenskiva, diameter 60 cm, höjd 73 cm
nr. 746900
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 16h, 0m, 4s
Piedestal och bord, smide, med kakelplattor, höjd 54 cm, 2000-tal
nr. 746899
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 58m, 4s
Piedestaler ett par, gjutjärn, 1900/2000-tal, höjd 62 cm
nr. 746898
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 56m, 4s
Snurrfåtölj, 1980-tal, stålrör och skinn
nr. 746897
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 54m, 4s
Vinställ, pall och golvljusstake, H = 150 o mindre
nr. 747176
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 53m, 4s
Skrivbord, grålack, 120 x 40, H = 75
nr. 747175
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 52m, 4s
Sideboard, glasade dörrar, 195 x 40, H = 76
nr. 747171
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 48m, 4s
Skänk m. glasade dörrar, 145 x 49, H = 88
nr. 747170
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 47m, 4s
Massagebänk, 180 x 68
nr. 747169
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 46m, 4s
Vikvägg, trä och band, H = 165, B = 120
nr. 747168
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 45m, 4s
Soffbord, furu, 140 x 80 H = 58
nr. 747156
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 43m, 4s
Sängbord ett par, 1900/2000-tal, höjd 68 cm
nr. 746880
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 42m, 4s
Solstolar ett par, Mio + sidobord i trä
nr. 746879
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 40m, 4s
Piedestal på hjul, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm
nr. 746875
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 32m, 4s
Spegel KJ stil, 100x59
nr. 747127
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 32m, 4s
Hatthylla, trä & metall B=122
nr. 747126
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 31m, 4s
Karmstolar blandstil ett par
nr. 747125
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 30m, 4s
Matgrupp, bord, 4 stolar, 2 iläggsskivor, 1900-talets slut, H 73 cm D 110-200 cm
nr. 747528
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 3m, 4s
Serveringsvagn, Ikea, "Trendig 2013", björk, längd 117 cm
nr. 747422
125 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 14h, 57m, 4s
Kökssoffa, 1800-tal, längd 152 cm
nr. 747404
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 14h, 53m, 4s
Skåp, 1800-tal, avlutad furu, vitrinöverdel, 204 X 104 X 48 cm
nr. 747403
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 14h, 51m, 4s
Fåtölj, 70x70 cm höjd 72 cm, skinnimitation.
nr. 747399
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 49m, 4s
Skåp, ek, 18/1900-tal, 230-245 X 149 X 57 cm
nr. 747392
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 14h, 47m, 4s
15
15