Utropspris
Utropspris
Trädgårdssoffa + 2 st stolar L= 128
nr. 745552
1 600 kr
Utropspris: 1 200 kr
2d, 5h, 42m, 43s
Skrivbord, nyrenässans, 5 lådor, 119 x 58, H = 78
nr. 745909
50 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 4h, 52m, 43s
Skinnsoffa L=210
nr. 745956
0 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 5h, 22m, 43s
Soffa + fåtölj skinn L=145 & mindre
nr. 745957
0 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 5h, 23m, 43s
Canapé L=205
nr. 745960
150 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 5h, 24m, 43s
Stolar 4 st 1800-tal björk med inläggningar möjligen Karlshamn
nr. 745153
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
5h, 26m, 43s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 187 X 75 X 37 cm
nr. 745212
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5h, 37m, 43s
Karmstol "Otello", IKEA, 1960-tal.
nr. 745258
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 35m, 43s
Hallmöbel ”Casino”, Engström & Myrstrand för Tingströms, 1960-tal, el, längd 100 cm
nr. 745260
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 39m, 43s
Linneskåp, 1950-tal, mahogny, 120 X 42 X 112 cm, 2-nycklar
nr. 745269
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 4h, 25m, 43s
Snedklaff med vitrinöverdel barockstil 115x53 H=200
nr. 745354
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 5h, 1m, 43s
Byrå, Rokoko-stil, 1900-tal, 82 X 47 X 80 cm
nr. 745421
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 6h, 31m, 43s
Sängbord ett par, 1950-tal, mahogny, höjd 50 cm
nr. 745432
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 6h, 37m, 43s
Kassaskåp, Diplomat, en nyckel, 51 X 52 X 70 cm
nr. 745663
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 1m, 43s
Skrivbordsstol Donati, ställbar, 2000-tal
nr. 745665
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 3m, 43s
Skåp, 1800-tal, ådringsmålat, 161 X 87 X 53 cm
nr. 745695
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 33m, 43s
Trädgårdspall, vitmålad betong, 1900-talets andra hälft, höjd 47 cm
nr. 745774
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 6h, 29m, 43s
Stolar, ett par, lädersitsar och metalunderrede, Sol & Luna, Spanien, 80 x 44 x 46 cm
nr. 745883
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 5h, 49m, 43s
Stol med väggstativ, John Kandell "Camilla" jubileumsutgåva
nr. 745888
950 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 5h, 55m, 43s
Gungstol, Isabella, Karl Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets mitt
nr. 745910
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 4h, 53m, 43s
Däckstol Jutlandia
nr. 745949
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 5h, 18m, 43s
Karmstol, Farsø Stolefabrik, Danmark, teak och konstskinn, 1960-tal, brännmärkt
nr. 745967
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 41m, 43s
Karmstol, 1960-tal, Danmark, ek och konstskinn
nr. 745976
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 45m, 43s
Barglob D=60
nr. 746057
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 4h, 36m, 43s
17
17