Utropspris
Hörnskåp björk 1800-talets första hälft H=196 B=108
nr. 746205
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 52m, 40s
Kökssoffa furu va 1900 L=196
nr. 746201
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 50m, 40s
Soffa, Howard-stil, 2000-tal, L=250
nr. 746145
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 47m, 40s
Matbord, 2000-tal, 160 X 90 X 75 cm
nr. 746144
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 45m, 40s
Fåtölj 1960-tal
nr. 746139
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 25m, 40s
Emmafåtölj
nr. 746136
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 24m, 40s
Korgar 4 st, diameter 58 cm och mindre
nr. 746124
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 23m, 40s
Emmafåtöljer ett par
nr. 746135
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 23m, 40s
Barvagn funkis 78 X 52 H=66
nr. 746132
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 22m, 40s
Överdel till Chiffonjé, 1800-tal, klaff med bakomliggande lådinredning, 98 X 45 X 49 cm
nr. 746122
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 21m, 40s
Läsbord furu B=73,5
nr. 746123
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 18m, 40s
Soffbord, furu, 1970-tal, 86 X 75 X 46 cm
nr. 746112
200 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 15m, 40s
Klaffbord, Averskogs Lammhult, björk, 1900-talets slut, 190 X 90 X 72 cm
nr. 746110
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 15h, 11m, 40s
Soffbord glas metall 110 X 64 H=46
nr. 746105
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 9m, 40s
Bänkar 2st furu B=60 H=57
nr. 746102
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 7m, 40s
Hyllsystem, 1960-tal, teak, 4 gavlar, 4 skåp, 8 hyllplan, höjd 200 cm
nr. 746103
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 3m, 40s
Kista 17-1800-tal 76 X 46 H=40
nr. 746092
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 2m, 40s
Skrivbord 1800-tal 91 X 54 H=78
nr. 746091
150 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 1m, 40s
Matbord, 2 iläggsskivor, H=73 L=154-204
nr. 746097
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 1m, 40s
Stolar 3 st IKEA Öglan plast
nr. 746090
100 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 0m, 40s
Fåtöljer, ett par, kromad benställning, skinndynor, 1900-talets senare hälft, B=87
nr. 746096
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 14h, 59m, 40s
Hylla i form av gitarr, 1950-tal, teak, längd 87 cm
nr. 746095
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 57m, 40s
Soffbord, glasskiva, 1900-talets slut, H=50 D=100
nr. 746094
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 55m, 40s
Matbord, 1900/2000-tal, skiva i stavlimmad ek, 180 X 90 X 73 cm
nr. 746093
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 14h, 53m, 40s
17
17