Utropspris
nr. 746184
1 900 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 21h, 32m, 27s
Klädställningar 2 st, kromad metall
nr. 746730
125 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 21h, 29m, 27s
Fåtölj, 1970-tal, betsat trä tygklädsel, bredd 100 cm
nr. 746722
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 21h, 27m, 27s
Köksbord, furu, 1970-tal, diameter 110 cm, en iläggsskiva
nr. 746721
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 21h, 25m, 27s
Bord 2 st, 1900-talets andra hälft, 120 X 80 X 73 cm
nr. 746176
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 21h, 24m, 27s
Trädgårdsstolar 4 st, Byarum "Classic Nr:1", smide med klädda sitsar
nr. 746728
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 21h, 23m, 27s
David Rosén, Matbord, fyra stolar, Nordiska Kompaniet, mahogny och skinn, 1950/60-tal, 180 X 105 X 75 cm + en iläggsskiva 55 cm
nr. 746727
125 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 21h, 21m, 27s
nr. 746671
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 21h, 19m, 27s
Skinnsoffor, ett par, Ikea, 2000-tal, L=202
nr. 746544
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 21h, 17m, 27s
nr. 746643
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 21h, 15m, 27s
Vägghylla, 3 hyllplan, vägghållare i mässing B=80
nr. 746162
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 21h, 10m, 27s
Soffbord, trä & metall & glasskiva 165x85 H=50
nr. 746217
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 21h, 7m, 27s
Koffert i trä 61x39 H=49
nr. 746214
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 21h, 5m, 27s
Bar med pallar, trä & järn 132x58 H=115, pallarnas höjd = 78
nr. 746212
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 21h, 3m, 27s
Fåtöljer ett par jugend ek & konstskinn
nr. 746211
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 21h, 2m, 27s
Soffa ek textil 1950-60-tal L=210
nr. 746209
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 21h, 0m, 27s
Fåtölj ek textil 1950-60-tal
nr. 746207
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 20h, 59m, 27s
Hörnskåp björk 1800-talets första hälft H=196 B=108
nr. 746205
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 20h, 57m, 27s
Kökssoffa furu va 1900 L=196
nr. 746201
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 20h, 55m, 27s
Soffa, Howard-stil, 2000-tal, L=250
nr. 746145
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 20h, 52m, 27s
Matbord, 2000-tal, 160 X 90 X 75 cm
nr. 746144
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 20h, 50m, 27s
Fåtölj 1960-tal
nr. 746139
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 20h, 30m, 27s
Emmafåtölj
nr. 746136
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 20h, 29m, 27s
Korgar 4 st, diameter 58 cm och mindre
nr. 746124
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 20h, 28m, 27s
15
15