Utropspris
Blomsterställ, 2 st, 1900-talets senare hälft, H=48 43x43 och mindre
nr. 745931
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 8m, 10s
Barnstolar, ett par, teak och bok, 1900-talets senare hälft
nr. 745932
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 10m, 10s
nr. 746404
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 11m, 10s
Väggskåp, 1900-talets tidigare hälft, H=60 B=45
nr. 745933
100 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 8h, 12m, 10s
nr. 746397
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 13m, 10s
Paneler, 18 st. 72x70
nr. 745934
175 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 8h, 14m, 10s
Lådhurtsar 3 st, furu, 1900-talets andra hälft, 77 X 43 X 58 cm/st, 3 hyllplan medföljer som topskivor
nr. 746396
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 15m, 10s
Bokhyllor med bar och underskåp, 1950-tal, teak, 168 X 80 X 42 cm
nr. 746395
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 8h, 17m, 10s
Hurts, Palaset, Treston, Finland, plast, 34,5 X 34,5 X 34,5 cm
nr. 745946
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 20m, 10s
Kontorsstol, Stokke, höj och sänkbar, max höjd 83 cm
nr. 746405
100 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 21m, 10s
Skåp, 1900-talets mitt, mahogny, bronsbeslag, 177 X 126 X 47 cm, en nyckel
nr. 746420
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 23m, 10s
Pinnstolar 4 st, 1900-talets andra hälft
nr. 746399
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 8h, 25m, 10s
Stolar 2 + 2 + 2, 1950/60-tal, Danmark, teak och ek, klädda sitsar
nr. 745955
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 8h, 26m, 10s
Konferensbord, 2000-tal, H=72 L=240
nr. 746480
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 8h, 27m, 10s
Stolar 8 st, Sorø Stolefabrik, Danmark, 1900-talets mitt, björk, stapelbara
nr. 745958
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 28m, 10s
nr. 745959
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 30m, 10s
nr. 745961
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 32m, 10s
Pallar 2 st, Arne Jacobsen, för Fritz Hansen, Danmark. höjd 45 cm
nr. 745965
450 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 8h, 34m, 10s
Karmstol, Farsø Stolefabrik, Danmark, teak och konstskinn, 1960-tal, brännmärkt
nr. 745967
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 8h, 36m, 10s
Stolar ett par, Erik Buch, 1960-tal, ek, klädd sits och rygg
nr. 745975
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 8h, 38m, 10s
Karmstol, 1960-tal, Danmark, ek och konstskinn
nr. 745976
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 8h, 40m, 10s
Sidobord, Jugend, 1900-talets början, ek, skiva i mässing, diameter 50 cm
nr. 745978
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 10m, 10s
Slagbord, 1800-tal, avlutad furu, 177 X 103 X 79 cm
nr. 746794
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 6h, 11m, 10s
Speglar 3 st, 1900-tal, höjd 71 cm och lägre
nr. 745988
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 12m, 10s