Utropspris
Utropspris
Serveringsvagn, Ikea, "Trendig 2013", björk, längd 117 cm
nr. 747422
250 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 15m, 22s
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 110 X 77 X 60 cm
nr. 747453
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 13h, 4m, 22s
Snurrfåtöljer ett par, skinn, 1900-talets slut, bredd 78 cm
nr. 747568
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 12h, 53m, 22s
Nothylla, 1900-talets början, betsat trä och mässing, 94 X 48 X 30 cm
nr. 746208
250 kr
Utropspris: 600 kr
11h, 8m, 22s
Byrå, 2000-tal, 70 X 40 X 95 cm
nr. 746249
150 kr
Utropspris: 600 kr
11h, 2m, 22s
Kassaskåp, Itoki Reliefsafe 243, 2 nycklar (Kod saknas) 48 X 42 X 50 cm
nr. 746264
75 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 2m, 22s
Fåtöljer ett par, Rokoko-stil, 1900-tal
nr. 746270
250 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 10m, 22s
Soffbord, 1970-tal, valnöt, 141 X 82 X 55 cm
nr. 746271
150 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 12m, 22s
nr. 746313
400 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 40m, 22s
nr. 746381
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 4m, 22s
Solspegel, Italien, 1900-talets andra hälft, diameter 60 cm
nr. 746386
550 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 14m, 22s
Tamburmajor, kromat stålrör 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 746390
350 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 22m, 22s
Kistor 3 st. 1900-talets början, längd 86 cm och mindre
nr. 746473
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 11h, 44m, 22s
Spegel, 1960-tal, ek, 120 X 45 cm
nr. 746491
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 6m, 22s
Kontorsstol äldre
nr. 746526
75 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 45m, 22s
Stolar, 4 st, Italien, 1900-talets slut
nr. 746533
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 22m, 22s
nr. 746615
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 54m, 22s
Vägghylla, 1950-tal, 3 gavlar, 6 hyllplan, bredd 80 cm
nr. 746627
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 13h, 14m, 22s
Barstolar 5 st
nr. 746690
550 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 20m, 22s
Pall aluminium
nr. 746700
950 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 25m, 22s
Piedestal gjutjärn 34 X 34 H=71
nr. 746704
250 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 28m, 22s
Bord Blåstation 70 X 70 H=72
nr. 746711
200 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 31m, 22s
Sängbord ett par, 1900/2000-tal, höjd 68 cm
nr. 746880
150 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 12h, 0m, 22s
Hurtsskrivbord, m. 3 hurtsar, 200 x 60, H = 72
nr. 746889
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 6m, 22s