Utropspris
Fotpall, 1900-talets mitt, längd 55 cm
nr. 746501
850 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 12h, 1m, 17s
nr. 746507
750 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 3m, 17s
Säng, elektrisk, Jensen, exklusive, 105 x 200
nr. 746911
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 12h, 5m, 17s
Stolar 6 st
nr. 746916
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 7m, 17s
Stolar, 4 st, Italien, 1900-talets slut
nr. 746533
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 13m, 17s
Stolar, 8 st, 1900-tal, skinnklädsel
nr. 746545
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 12h, 17m, 17s
Lampbord, 1800-tal, H=78 B=58
nr. 746553
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 23m, 17s
Bänk/blombord Mellemstrands Norge betsad teak 150 X 37 H=34
nr. 746950
1 200 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 12h, 24m, 17s
Skåp med marmorskiva, 1800-tal, H=74 B=60
nr. 746555
200 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 25m, 17s
Ölbackar, 2 st, H=36 och mindre
nr. 746559
700 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 27m, 17s
Sängbord ett par metall glas B=46
nr. 746953
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 27m, 17s
nr. 746561
450 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 29m, 17s
Soffbord + pall med förvaring 62 X 62 H=57 och mindre
nr. 746955
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 29m, 17s
Klaffbord, mahogny, 1900-talets tidigare hälft, H=74 L=121
nr. 746562
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 12h, 31m, 17s
Syskrin, 1950-tal, höjd 50 cm
nr. 746589
400 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 35m, 17s
nr. 746607
250 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 12h, 39m, 17s
Karmstolar 3 st, 1990-tal, bredd 63 cm
nr. 746613
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 41m, 17s
nr. 746614
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 43m, 17s
nr. 746615
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 45m, 17s
Galghängare med galgar, Ycki, 1950-tal, bredd 48 cm
nr. 746619
200 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 51m, 17s
Vägghylla, 1950-tal, 3 gavlar, 6 hyllplan, bredd 80 cm
nr. 746627
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 13h, 5m, 17s
Piedestal H=101
nr. 746956
125 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 10h, 43m, 17s
Skinnsoffor ett par L=200
nr. 746959
0 kr
Utropspris: 4 000 kr
3d, 10h, 46m, 17s
Spegel rotting 1900-talets mitt 80 X 66
nr. 746960
600 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 10h, 47m, 17s