Utropspris
Utropspris
Trädgårdsmöblemang, Jutlandia, 2000-tal, stolar 5 st, bord, bordets längd 148 cm, extra dynor medföljer
nr. 746643
125 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 12h, 13m, 12s
Kontorsstol
nr. 746789
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 10h, 40m, 12s
Barnstolar 8 st, Pixner, stapelbara
nr. 746824
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 10h, 21m, 12s
Gungstolar 5 st, "Ellan" IKEA PS, kompositmaterial
nr. 746829
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 18m, 12s
Vitrinskåp, furu, 1990-tal, 186 X 112 X 36 cm
nr. 746885
100 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 10h, 29m, 12s
nr. 746886
75 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 10h, 31m, 12s
Matbord, furu, 1970-tal, 2 iläggsskivor, diameter 120 cm,
nr. 746931
450 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 13m, 12s
Hallbyrå, ek, 1970-tal, längd 110 cm
nr. 746937
350 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 17m, 12s
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft, bredd 80 cm
nr. 747097
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 25m, 12s
Skänk m. glasade dörrar, 145 x 49, H = 88
nr. 747170
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 25m, 12s
Sideboard, glasade dörrar, 195 x 40, H = 76
nr. 747171
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 26m, 12s
Stapelbara stolar, 9 st
nr. 747185
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 11h, 40m, 12s
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 747209
550 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 12h, 15m, 12s
Matbord, 2 st, teak, 1950-60-tal, 135 x 85, H = 74 o mindre
nr. 747224
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 5m, 12s
Solstolar, ett par, m. fotstöd, 1960-70-tal, trä och textil
nr. 747232
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 12m, 12s
Skrivbord och stol, 1900-talets slut, 136 X 64 X 77 cm
nr. 747335
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 19m, 12s
Hyllor 4 st, 90 X 40 X 80 cm och mindre
nr. 747390
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 23m, 12s
Kökssoffa, 1800-tal, längd 152 cm
nr. 747404
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 31m, 12s
Serveringsvagn, Ikea, "Trendig 2013", björk, längd 117 cm
nr. 747422
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 35m, 12s
Snurrfåtöljer ett par, skinn, 1900-talets slut, bredd 78 cm
nr. 747568
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 12h, 13m, 12s
Vitrinskåp, 1900-talets slut, 185 X 80 X 31 cm
nr. 745801
100 kr
Utropspris: 600 kr
10h, 22m, 12s
Pinnstolar 4 st, 1900-talets mitt, björk
nr. 745802
600 kr
Utropspris: 600 kr
10h, 24m, 12s
Gungstol, Nesto, 1950/60-tal
nr. 745827
175 kr
Utropspris: 600 kr
10h, 52m, 12s
Fotpall, teak, 1900-talets mitt, 40 x 44 x 60 cm
nr. 745848
450 kr
Utropspris: 600 kr
11h, 18m, 12s
16
16