Utropspris
Skåp art deco, 2 delat 138x46 H=140
nr. 742079
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 6h, 39m, 9s
Hörnskåp ett par funkis, 75x56 H=74
nr. 742078
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 6h, 38m, 9s
Linneskåp 163x45 H=113
nr. 742076
350 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 6h, 37m, 9s
Byrå funkis, 3 lådor, 86x45,5 H=85
nr. 742074
0 kr
Utropspris: 1 200 kr
3d, 6h, 36m, 9s
Byrå, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft, 97 X 50 X 77 cm
nr. 741935
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 9h, 47m, 9s
Gavlar till stringhylla, 1950-tal, höjd 155, bredd 80 cm
nr. 741932
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 9h, 43m, 9s
Spegel, 1900-tal, 81 X 94 cm
nr. 741931
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 41m, 9s
Matgrupp, bord, 6 stolar 2 karmstolar, Hedbergs Vinslöv, 1900-talets andra hälft, björk, stoppade och klädda sitsar, 2-iläggsskivor, bordets längd 136-245 cm
nr. 741930
150 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 9h, 39m, 9s
Stativ på hjul med kopparskål H=85
nr. 741929
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 9h, 37m, 9s
Byrå, teak, 1960-tal, 82 X 41 X 85 cm
nr. 741893
650 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 9h, 11m, 9s
Fåtölj, 1960/70-tal, ek, lösa stoppade dynor, bredd 74 cm
nr. 741892
650 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 9h, 9m, 9s
Soffbord, modern tillverkning, kromad metall och glas, diameter 90 cm, höjd 48 cm
nr. 741891
300 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 9h, 7m, 9s
Fåtölj, 1900-talets andra hälft, bambu
nr. 741890
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 9h, 5m, 9s
Stringhylla, 1950-tal, teak, bredd 80 cm
nr. 741889
650 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 3m, 9s
Sminkbord, 1960-tal, ek, 113 X 36 X 126 cm
nr. 741888
1 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 9h, 1m, 9s
Serveringsvagn, J-H Fabrikerna, Sävsjö, 1950-tal, hopfällbar, höjd 60 cm
nr. 741886
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 59m, 9s
Emmafåtölj, 1900-talets andra hälft
nr. 741883
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 8h, 57m, 9s
Hatthylla, Essem, 1900-talets andra hälft, längd 120 cm
nr. 741879
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 8h, 55m, 9s
Hatthylla, 1900-talets andra hälft, längd 110 cm
nr. 741877
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 8h, 53m, 9s
Piedestaler 2 st, höjd 85 cm och lägre
nr. 741876
100 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 8h, 51m, 9s
Trädgårdsstolar 6 st, 1900-talets andra hälft
nr. 741868
1 700 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 8h, 47m, 9s
Snurrfåtölj, rotting & bambu
nr. 741861
300 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 8h, 41m, 9s
Fåtöljer ett par, skinn & böjträ
nr. 742029
125 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 29m, 9s
Bulterbord + brickbord 77x60 H=45 & mindre
nr. 742028
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 8h, 28m, 9s