Utropspris
Klaffbord, mahogny, 1900-talets tidigare hälft, H=74 L=121
nr. 746562
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 0h, 25m, 50s
Syskrin, 1950-tal, höjd 50 cm
nr. 746589
400 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 0h, 29m, 50s
nr. 746607
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 0h, 33m, 50s
Karmstolar 3 st, 1990-tal, bredd 63 cm
nr. 746613
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 0h, 35m, 50s
nr. 746614
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 0h, 37m, 50s
nr. 746615
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 0h, 39m, 50s
Galghängare med galgar, Ycki, 1950-tal, bredd 48 cm
nr. 746619
200 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 0h, 45m, 50s
Vägghylla, 1950-tal, 3 gavlar, 6 hyllplan, bredd 80 cm
nr. 746627
125 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 0h, 59m, 50s
Spegel, 1900-talets mitt, 117 X 84 cm
nr. 746641
125 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 22h, 55m, 50s
Salongsbord, 1800-tal, 104 X 66 X 75 cm
nr. 746649
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 9m, 50s
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, längd 75 cm
nr. 746655
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 19m, 50s
Sidobord + pall, 1900-talets andra hälft, 99 X 74 X 35 cm
nr. 746656
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 21m, 50s
Solstolar ett par, 2000-tal
nr. 746693
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 49m, 50s
Hallmöbel, "Petita", Jörgen Maahr / Otto Nielsen, IKEA, ek, 1960-tal, längd 100 cm
nr. 746726
500 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 0h, 17m, 50s
Karmstol, 1950/60-tal, ek och konstskinn
nr. 746729
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 23m, 50s
Herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, bok, bredd 57 cm
nr. 746754
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 51m, 50s
Parasollfot, diameter 58 cm
nr. 746762
250 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 55m, 50s
Parasollfot, diameter 45 cm
nr. 746764
175 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 57m, 50s
Karmstolar 2 st "Fuga" Lasse Pettersson, Swedese, 1990-tal
nr. 746802
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 59m, 50s
Serveringsvagn, 1990-tal, 65 X 45 X 62 cm
nr. 746804
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 1m, 50s
Fåtölj med fotpall, "Timeout" Conform, skinn, 2000-tal, bredd 78 cm
nr. 746813
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 1h, 7m, 50s
nr. 747329
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 38m, 50s
Skrivbordsstol, Höganäs Officeline, ställbar
nr. 746816
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 22h, 39m, 50s
nr. 747331
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 40m, 50s