Utropspris
Skänk m. glasade dörrar, 145 x 49, H = 88
nr. 747170
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 23m, 19s
Fotpall, skinn och stål, 78 x 63, H = 40
nr. 747196
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 11h, 49m, 19s
karmstolar, 17 st, Kinnarps, stapelbara om 5, B=56
nr. 747208
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 10h, 16m, 19s
Spegel, m. slipat glas, 76 x 54
nr. 747225
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 12h, 4m, 19s
Pigtittare, H = 68, B = 47
nr. 747306
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 11h, 0m, 19s
Bockbord, furu, 1900-tal, 205 x 108, H = 76
nr. 747307
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 11h, 1m, 19s
Fåtölj galon 1960-tal
nr. 747379
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 12h, 0m, 19s
Soffbord 125x61 H=57
nr. 746246
50 kr
Utropspris: 400 kr
10h, 17m, 19s
Spegel, 1970-tal, 122 X 87 cm
nr. 746337
50 kr
Utropspris: 300 kr
12h, 30m, 19s
Syskrin, daterat 1913, H=55
nr. 746357
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 10h, 36m, 19s
Stolar, 10 st, snarlika
nr. 746387
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 34m, 19s
nr. 746407
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 12h, 14m, 19s
nr. 746409
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 18m, 19s
Stolar, 2+2, 1900-talets mitt, B=56
nr. 746448
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 10h, 52m, 19s
Koffert L=79
nr. 746454
50 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 12m, 19s
Spegel furu 123 X 76
nr. 746455
50 kr
Utropspris: 400 kr
11h, 13m, 19s
Byrå med skrivklaff, 1800-tal, ådringsmålad, 97 X 49 X 104 cm
nr. 746476
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 11h, 8m, 19s
Lampbord, 1800-tal, H=78 B=58
nr. 746553
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 50m, 19s
Piedestal, Kina, H = 49
nr. 746579
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 10h, 45m, 19s
Karmstolar 3 st, 1990-tal, bredd 63 cm
nr. 746613
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 8m, 19s
Salongsbord, mahogny, 1900-talets första hälft, 93 X 64 X 75 cm
nr. 746614
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 10m, 19s
Affärsdisk, monterdisk, 1900-talets mitt, ek och glas, 90 x 60, H = 90, kompletterad med lås och LED-belysning
nr. 746642
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 11h, 16m, 19s
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, längd 75 cm
nr. 746655
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 10h, 52m, 19s
Sidobord + pall, 1900-talets andra hälft, 99 X 74 X 35 cm
nr. 746656
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 10h, 54m, 19s