Utropspris
Utropspris
Gungstol, 1900-talets mitt, fast stoppad klädsel, bredd 65 cm
nr. 746474
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 30m, 23s
Lampbord, 1800-tal, H=78 B=58
nr. 746553
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 13h, 16m, 23s
Skåp med marmorskiva, 1800-tal, H=74 B=60
nr. 746555
200 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 13h, 18m, 23s
nr. 746614
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 13h, 36m, 23s
Cafebord B=90 + trädgårsslang/vinda
nr. 746717
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 13h, 19m, 23s
Karmstol, 1950/60-tal, ek och konstskinn
nr. 746729
150 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 13h, 22m, 23s
Trädgårdsstolar 4st, AB Atena Ystad, liten modell sitthöjd = 38
nr. 746767
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 44m, 23s
Öronlappsfåtölj
nr. 746782
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 58m, 23s
Karmstolar 2 st "Fuga" Lasse Pettersson, Swedese, 1990-tal
nr. 746802
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 13h, 58m, 23s
Serveringsvagn, rostfri, 70 x 50, H = 91
nr. 746891
175 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 51m, 23s
Snurrfåtölj, 1980-tal, stålrör och skinn
nr. 746897
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 12h, 56m, 23s
Piedestaler ett par, gjutjärn, 1900/2000-tal, höjd 62 cm
nr. 746898
150 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 12h, 58m, 23s
Piedestaler 2 st, smide och gjutjärn, höjd 133 cm och lägre
nr. 746906
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 13h, 10m, 23s
Stolar 6 st
nr. 746916
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 13h, 0m, 23s
Väggfat, ett par, D = 50 + solspegel
nr. 747026
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 12h, 3m, 23s
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 6m, 23s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 8m, 23s
Karmstolar blandstil ett par
nr. 747125
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 12h, 32m, 23s
Trädgårdsbord 2 st, 2000-tal, 70 X 70 X 73 cm
nr. 747141
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 26m, 23s
nr. 747162
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 2m, 23s
Soffbord, Piet Hein, Bruno Mathsson, bok och stål, 90 x 90, H = 63
nr. 747213
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 13h, 26m, 23s
Skrivbordsstol, ek, 1900-talets första hälft
nr. 747289
175 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 12h, 16m, 23s
Skriv-set + skrin, 1800-tal, Mahognyfanér, B=46 och mindre
nr. 747294
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 44m, 23s
nr. 747336
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 56m, 23s