Utropspris
Skåp, 1800-tal, senare bemålning,
nr. 745697
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 23m, 32s
Salongsbord, 1800-tal, mahogny, längd 99 cm
nr. 745699
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 25m, 32s
Soffbord, rokoko-stil, 1900-talets andra hälft, marmorskiva, 88 X 58 X 54 cm
nr. 745702
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 27m, 32s
Stolar 2 st, Renässansstil, 1900-tal, ek, skuren dekor
nr. 745705
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 29m, 32s
Trädgårdsstolar, ett par, smide och spånplatta
nr. 745793
125 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 32m, 32s
Stringhylla, 1950-tal, bredd 60 cm
nr. 745712
300 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 33m, 32s
Herrbetjänt + pall
nr. 745794
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 33m, 32s
Skrivbordsstol, furu
nr. 745795
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 34m, 32s
Kommod med marmorskiva, 1900-talets början101 X 56 X 72 cm
nr. 745726
400 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 15h, 39m, 32s
Pigtittare, H = 72
nr. 745805
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 39m, 32s
Soffbord, Kurt Östervig, Jason, Danmark, 1960-tal, teak, 129 X 75 X 51 cm
nr. 745729
250 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 15h, 43m, 32s
Spegel, 90 x 40
nr. 745810
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 43m, 32s
Spegel, 2000-tal, diameter 120 cm
nr. 745820
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 48m, 32s
Bord, ek och betongskiva, Kinastil, 51 x 51, H = 46
nr. 745839
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 50m, 32s
Piedestal med marmorskiva, 1900-talets första hälft, höjd 67 cm
nr. 745749
125 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 15h, 55m, 32s
Fåtölj, 1800-tal, höjd 75 cm
nr. 745751
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 57m, 32s
Klaffbord, björk, 1900-talets första hälft, höjd 66 cm
nr. 745753
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 59m, 32s
Trädgårdspall, vitmålad betong, 1900-talets andra hälft, höjd 47 cm
nr. 745774
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 16h, 15m, 32s
Stolar 3 + 3 st Engelsk, stil, 1900-talets andra hälft
nr. 745784
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 16h, 31m, 32s
Karmstolar 11 st, stapelbara, 2010-tal
nr. 745785
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 14h, 1m, 32s
nr. 745787
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 14h, 3m, 32s
Sortimenthylla plåt 99x31 H=67
nr. 745867
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 14h, 7m, 32s
Soffbord "Sesam" Sven Staaf Tingströms, 1960/70-tal, palisander, utfällbar skiva, diameter 150 cm, höjd 58 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 745797
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 14h, 9m, 32s
Vitrinskåp, 1900-talets slut, 185 X 80 X 31 cm
nr. 745801
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 14h, 11m, 32s
17
17