Utropspris
Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand, "Chamotte", höjd 12 cm
nr. 745496
700 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 19h, 15m, 55s
Skeppsur Antimagnetico mekaniskt mässing D=16
nr. 746019
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 20h, 40m, 55s
Skeppsmodell, 1900/2000-tal, längd 74 cm
nr. 745195
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 19h, 57m, 55s
Figurin, Lladro, Spanien, porslin, höjd 35 cm
nr. 745526
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 41m, 55s
Båttillbehör, badstege, spöhållare, mm
nr. 745830
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 35m, 55s
Kryddburkar mm H=30 & mindre
nr. 744901
0 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 11m, 55s
Marinmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, 119 X 100 cm
nr. 745222
0 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 20h, 21m, 55s
Ytterfoder kompositmaterial, höjd 90 cm
nr. 745237
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 20h, 49m, 55s