Utropspris
Utropspris
Jakttrofé, Kudo, bogmonterad, 2000-tal, H=163 horn L=95 (51 tum)
nr. 745660
1 000 kr
Utropspris: 10 000 kr
2d, 21h, 40m, 5s
nr. 745657
1 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
2d, 21h, 34m, 5s
Jakttrofé, Nyala eastern cape, bogmonterad, 2000-tal, H=76 horn L=55
nr. 745655
250 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 21h, 30m, 5s
Jakttrofé, Common Reedback, bogmonterad 2000-tal, H=90
nr. 745646
250 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 21h, 18m, 5s
nr. 745649
175 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 21h, 22m, 5s
Jakttrofé, Blesbuck, bogmonterad, 2000-tal, H=80
nr. 745653
150 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 21h, 26m, 5s
Leksaksbil, Tekno, 1950-tal, typ 2, VW-buss med reklam för "Vademecum Munvatten, Oké-tvål och Barnängen" längd 8,5 cm
nr. 745576
750 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 22h, 46m, 5s
Jakttrofé, Gray Duiker, bogmonterad, H=44
nr. 745648
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 21h, 20m, 5s
Skolplanscher 12 st, Kerstin Frykstrand "Månadstavlor", 1900-talets mitt. 45 X 38 cm
nr. 745548
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 22h, 16m, 5s
Dockor 2 st, Barbie och Skipper, Mattel, 1960-tal, originalkartonger
nr. 745572
1 200 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 22h, 38m, 5s
Mynt, sedlar, frimärken mm, Sverige och världen, delvis silver
nr. 745577
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 22h, 48m, 5s
Kamera, Zorki, USSR, 1950-tal
nr. 745342
300 kr
Utropspris: 800 kr
22h, 28m, 5s
Samlarbilder, Cloetta, Marabou Kärnans och Mazetti, 1930/40-tal
nr. 745547
400 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 22h, 14m, 5s
Modelljärnväg, Hornby, skala 0, räls ca 17 m
nr. 746059
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 21h, 36m, 5s
nr. 746279
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 34m, 5s
Skrin, spegel, pipor, träfigurer, bla Kay Bojesen, diameter 26 cm och mindre
nr. 745580
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 22h, 54m, 5s
Leksaksbilar, Tekno, Corgi och Dinky Toys, längd 10 cm och mindre
nr. 745573
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 22h, 40m, 5s
Dalahäst, A Olsson, 1900-talets andra hälft, höjd 31 cm
nr. 745819
400 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 26m, 5s
Mynt och sedlar, delvis silver
nr. 746003
300 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 14m, 5s