Utropspris
Pipkanna, koppar, 1800-tal. Militära stämplar, höjd 42 cm.
nr. 742317
450 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 0h, 17m, 53s
Såsslev, nysilver. Skål, porslin, Karlskrona Percy, diameter 12 cm. Brickor, vitmetall.
nr. 741955
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 1h, 17m, 53s
Tennföremål mm.
nr. 741952
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 1h, 2m, 53s
Vas, brons, Nyköpings Ciselörverkstad, 1900-talets första hälft. Höjd 14 cm
nr. 741951
450 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 0h, 57m, 53s
Punschmuggar och pokaler/priser, silver, total vikt 316 g.
nr. 741945
1 300 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 0h, 52m, 53s