Utropspris
Armband, 3 st silver, V=67g
nr. 745299
450 kr
Utropspris: 500 kr
12h, 13m, 40s
Moccaskedar 12 st, silver CG Hallberg, vikt 103 gram
nr. 745289
500 kr
Utropspris: 500 kr
12h, 1m, 40s
Tennfat 3 st D=38 och mindre, de större 1800-tal
nr. 745340
125 kr
Utropspris: 300 kr
12h, 1m, 40s
Supkoppar 2 st, Elon Arenhill, silver, höjd 5 cm, vikt 49 gram
nr. 745288
350 kr
Utropspris: 300 kr
11h, 59m, 40s
Bronsvas, GAB, 1930/40-tal, höjd 10,5 cm
nr. 745287
600 kr
Utropspris: 400 kr
11h, 57m, 40s
Kopparföremål ett parti delvis äldre
nr. 745331
200 kr
Utropspris: 400 kr
11h, 56m, 40s
Kaffeskedar, kaktång, silver, vikt 162 gram
nr. 745286
750 kr
Utropspris: 800 kr
11h, 55m, 40s
Smyckeskrin med innehåll bla silver
nr. 745319
750 kr
Utropspris: 400 kr
11h, 48m, 40s
Matskedar silver 2 st Kristianstad 1800-tal L=22 och mindre
nr. 745283
250 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 33m, 40s
Mockaskedar förgyllt silver och emalj 12 st L=
nr. 745282
600 kr
Utropspris: 1 500 kr
11h, 32m, 40s
Kopparföremål ett parti
nr. 745279
250 kr
Utropspris: 400 kr
11h, 29m, 40s