Utropspris
Pipkanna, koppar, 1800-tal. Militära stämplar, höjd 42 cm.
nr. 742317
450 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 21h, 29m, 8s
Bajonetter, 2 st, Sverige, total längd 63 cm.
nr. 742315
550 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 21h, 19m, 8s