Utropspris
nr. 747484
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
16h, 45m, 43s
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
5 200 kr
Utropspris: 6 000 kr
16h, 50m, 43s
Brittmarie Sundström litografi 69/190 58 X 76
nr. 747527
100 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 51m, 43s
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
75 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 52m, 43s
Ulf Onsberg litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
75 kr
Utropspris: 400 kr
16h, 53m, 43s
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
2 600 kr
Utropspris: 4 000 kr
16h, 54m, 43s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
550 kr
Utropspris: 6 000 kr
16h, 55m, 43s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
125 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 56m, 43s
Otydligt signerad litografi 32 X 46
nr. 747537
0 kr
Utropspris: 400 kr
16h, 57m, 43s
Nissan Engel litografi 24/75 49 X 64
nr. 747538
700 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 58m, 43s
Patrick Jannin litografi 50/60 81 X 74
nr. 747540
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
16h, 59m, 43s
Santos Chavez träsnitt 35 / 60 54 x 44
nr. 747543
175 kr
Utropspris: 800 kr
17h, 0m, 43s
Österlund olja på duk 63 X 98
nr. 747573
100 kr
Utropspris: 600 kr
17h, 19m, 43s
Koenig olja på duk 59 X 89
nr. 747576
400 kr
Utropspris: 500 kr
17h, 22m, 43s
Frans Gard olja på duk 64 X 90
nr. 747579
50 kr
Utropspris: 600 kr
17h, 25m, 43s
Otydligt signerad olja på duk 69 X 85
nr. 747585
100 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 30m, 43s
R Hansen olja på duk 48 X 59
nr. 747591
350 kr
Utropspris: 400 kr
17h, 35m, 43s
Bert Jonny Nilsson litografi 77/400 34 X 29
nr. 747678
75 kr
Utropspris: 300 kr
17h, 56m, 43s
nr. 747679
750 kr
Utropspris: 1 500 kr
17h, 57m, 43s
Väggur, 1800-tal + tryck i nyrenässansram, H = 67 o mindre
nr. 747691
0 kr
Utropspris: 300 kr
18h, 9m, 43s
Skulptur, Jade, Kina, 1900-tal, 4,5 X 3 X 3 cm + stativ
nr. 747611
300 kr
Utropspris: 600 kr
18h, 21m, 43s
nr. 747635
0 kr
Utropspris: 400 kr
18h, 57m, 43s
Margareta Sjödin, blandteknik på papper, 26 X 20 cm
nr. 747636
50 kr
Utropspris: 300 kr
19h, 1m, 43s
nr. 747638
50 kr
Utropspris: 400 kr
19h, 5m, 43s